Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2024 Liepos12 d.
19.00 - 20.30
2024 Liepos12 d.
19.00 - 20.30
Etnokultūros centras

Liepos 12 d., 19 val. Klaipėdos etnokultūros centro kieme (Daržų g. 10) grupės „Kūjeliai” ir Vaicenavičių šeimynos koncertas!
Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į projekto „Etnopulsas” renginį – vasariškai pašėlusį koncertą su grupe „Kūjeliai” ir muzikalia Vaicenavičių šeimyna.
Kūjeliai - muzikinė dviejų brolių ir bičiulių grupė. Jie išsiskiria savo padūkusiu folkišku skambesiu, jaukiais ir energingais gyvais pasirodymais! Pasidabinę drobiniais marškiniais, persirišę gitaras tautinėmis juostomis jie siautėja lyg rokenrolo koncerte.

Šį kartą broliai „Kūjeliai" sujungia savo pajėgas ir atvyksta kartu su savo šeimos nariais Vaicenavičiais. Daug metų jie kartu atlieka tradicinį folklorą, koncertuoja įvairiuose festivaliuose. Kartais tradiciniai kūriniai interpretuojami savitai. Dauguma šeimos narių kuria savo dainas, o muzikuodami kartu jungiasi pritarti vieni kitiems įvairiais instrumentais, pritariančiais balsais. Savo koncertus rengia Julius, Andrius, Liucija, mama Dalia. Juozas, Gytis ir Elzė taip pat noriai jungiasi prie muzikavimų.
Vaicenavičių šeima – ir įvairiausių muzikinių projektų dalyviai. Broliai Andrius ir Julius („Kūjeliai”) prieš keletą metų žavėjo publiką muzikiniame televizijos projekte „Du balsai – viena širdis“, o šiemet projekte „Lietuvos Balsas. Kartos” savo nuoširdžiais muzikiniais kūriniais žiūrovų širdis užkariavo Julius su mama Dalia.

Dalia Vaicenavičienė yra etnomuzikologė, tradicinės muzikos atlikėja, pedagogė, išdainavusi šimtus liaudies dainų, romansų, atlieka autorinius romansus, dainuojamosios poezijos kūrinius. Juose skamba savo laiko poetika, tačiau juntama ir retro dvasia. Dalia kuria ir atlieka dainas tęsdama lietuviškų dainų tradicijas, tad išlaikytos tekstui talpios posmų formos, skamba mums artimos intonacijos. Ką tik pasirodė šių dainų albumas „Kranto dainos“.

Liepos 12 d., 19 val., pasimatykime Etnokultūros centro kiemelyje! Laukia smagus ir muzikalus vakaras!

Daugiau informacijos čia

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading