Lt En
Pradžia
Lt En

Individualios konsultacijos: komunikacija žiniasklaidoje (Gyvai arba online)

Klaipėda

Artūras Mankevičius, jau 35 metus dirbantis komunikacijos srityje, individualių konsultaciju metu pasidalins sukaupta patirtimi ir atsakys pagrindinius klausimus, susijusius su žiniasklaida, nemokamu naujienų viešinimu ir t.t.

Artūras Mankevičius žurnalistinę veiklą pradėjo 1986 m., o pirmąjį ryšių su žiniasklaida projektą sukūrė ir įgyvendino 1992 m. Po kelių dešimtmečių darbo įvairiose šalies (Lietuvos TV, ELTA, „Gimtasis kraštas“, „Respublika“, „Verslo žinios“, „Medžiotojas ir meškeriotojas“, „Investuok“) ir užsienio (Italijos ir Vokietijos naujienų agentūros ANSA ir DPA, Japonijos laikraštis „Hokaido Shimbun“ ir kt.) žiniasklaidos priemonėse, prieš 15 m. sukūrė komunikacijos bendrovę RINKOM (RINkodara ir KOMunikacija), kuriai vadovauja ir dabar. Įvairiems tikslams pasiekti komunikacijos projektus yra kūręs bei įgyvendinęs ir vieno žmogaus organizacijai, ir didžiausioms bendrovėms („Telia“, „Iki“). Jis įsitikinęs, kad bet koks organizacijos veiksmas turi duoti naudos, tiesa, nebūtinai finansinės.

‼️ KONSULTACIJOS GYVAI arba ONLINE, NEMOKAMOS.
REIKALINGA REGISTRACIJA: https://forms.office.com/r/TjKBE5Gghv
Workation mentorių programos mokymai organizuojami Light House, Klaipeda - European Youth Capital 2021 bei Klaipėdos miesto savivaldybės, skirti NVO ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams