Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2024 Birželio26 d.
11.00 - 18.00
2024 Liepos25 d.
11.00 - 18.00
Karlskronos aikštė

Nuo BIRŽELIO 26 D. Karlskronos aikštėje, prie Danės krantinės atveriama daugelio pamėgta Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvi vasaros skaitykla, kuri vėl džiugins vasarotojus savo įvairių renginių gausa VAIKAMS ir SUAUGUSIEMS! Šių metų šūkis „KANTUI 300! ŠVĘSKIME KARTU!“

SKAITYTI GALI VISI! Atveriant skaityklos duris pirmiausia kviečiame užsiregistruoti „Vasara su knyga“ skaitymo iššūkyje ir pasivaišinti Kanto arbata. Nuo 11 val. joga neįgaliesiems kartu su Klaipėdos valstybinės kolegijos Kineziterapijos ir grožio terapijos katedros lektore, profesionalia jogos instruktore Daiva Stančaityte. 12.00 val. vaikučius pakviesime į spalvingą ir nuotaikingą žaidimą-kelionę po literatūros pasaulį „Kas slepiasi knygų lentynose“, kurį dovanoja Lietuvos audiosensorinė biblioteka. Na, o 13.00 val. vaikų laukia linksmiausias pasaulyje renginys, nes  svečiuose – populiariausias lietuvių vaikų rašytojas Tomas Dirgėla, išleidęs jau daugiau nei 50 knygų.

Skaitykla bus atvira nuo birželio 26 d. iki liepos 25 d.  antradieniais–penktadieniais 11–19 val., šeštadieniais 12–18 val., sekmadienis ir pirmadienis – poilsio dienos.

Kantas turėjo labai griežtą ir tikslią dienotvarkę, kurios stengsimės laikytis ir mes. Kiekvieną rytą, užsukę į aikštę nuo 11 val. būsite pavaišinti Kanto arbata ir naujausia spauda, o gal ir pasimankštinsite, nuo  12–15 val. „vaišinsime“ vaikučius įvairiais, smagiais užsiėmimais, nuo 15–19 val. laikas suaugusiųjų veikloms ir šeimų atrakcijoms.

Visą mėnesį skaitykloje vyks įvairaus formato renginiai: knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais, menininkais, kūrybinės dirbtuvės, edukacijos vaikams ir suaugusiems, koncertai, šokių pamokos, karatė, jogos užsiėmimai, šachmatai, pasikalbėjimai ispanų kalba, neurografikos piešimas, ir daug kitų veiklų.

Kviečiame aktyviai sekti informaciją ir dalyvauti užsiėmimuose! Visų labai lauksime. 

Renginiai nemokami.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading