Pradžia
Lt En

„Itališkas desertas“

Klaipėdos koncertų salė

Balandžio 11 d., trečiadienis, 18.30 val.

„Itališkas desertas“

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistas Domenico Nordio (smuikas, Italija)

Programa:  Gioachino Rossini Sonata styginiams Nr. 6, Antonio Vivaldi – Koncertas smuikui ir orkestrui D-dur, Tomaso Antonio Vitali Čakona smuikui ir orkestrui, Niccolo Paganini   „La Campanella“, Nino Rota Koncertas styginiams

 

Festivalis klausytojus vilios gardžiu „Itališku desertu“. Nuo sniegu padegtų Alpių viršukalnių iki saulėtų smėlio paplūdimių prie Adrijos jūros besitęsianti šalis garsėja ne tik savo virtuve, mada, dizainu, architektūra, bet ir  aukšta muzikine  kultūra. Tos kultūros atstovas, smuikininkas  Domenico Nordio  atvyksta lietuvius sužavėti savo meistriškumu ir uždegti pietietišku temparamentu tiek klausytojus, tiek koncertinės scenos partnerius Klaipėdos kamerinio orkestro narius.

Venecijoje gimęs atlikėjas nuo mažų dienų buvo vadinamas vunderkindu. Prestižiškiausiose pasaulio salėse su žymiausiais orkestrais ir dirigentais koncertuojantis smuikininkas 1988 m. laimėjo „Eurovizijos” jaunųjų atlikėjų konkurso Didįjį prizą, atvėrusį jam vartus į visą pasaulį. Smuikininkas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su garsiąja „Sony Classical“, kuri leidžia visus jo įrašus.

  1. Nordio ir KKO koncerte skambės tik itališka muzika – nuo puošniosios Antonio Vivaldi, virtuozinės Niccolo Paganini iki žinomo kino filmų garso takelių autoriaus Nino Rota’os kūrinių.
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams