Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2024 Liepos09 d.
13.46 - 18.00
2024 Rugpjūčio31 d.
13.46 - 18.00
Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras (Turgaus g. 7)

Po intensyvių kelionių po Lietuvą, „Jūros ambasada“ vasaros laikotarpiu įsikūrė Klaipėdos turizmo informacijos centre. Čia užsukę lankytojai ir turistai gali virtualiai nusikelti į jūrinį keltą, pasisvečiuoti ant laivo denio ir mašinų skyriuje, pamatyti Klaipėdos uostą, iš paukščio skrydžio išvysti, kur yra statomi laivai, žvilgtelėti į Lietuvos jūrų muziejų.

„Nuo metų pradžios virtualūs jūriniai akiniai keliavo po visą Lietuvą. Jūra buvo „nuvežta“ į Vilnių, Kauną, Marijampolę, Palangą, Šventąją, išbandyti virtualią realybę buvo galima studijų ir karjeros mugėse, uostamiesčio renginiuose. Norime, kad pažvelgti į jūros teikiamas galimybes galėtų ir Klaipėdą užsukę turistai, todėl vasarą „Jūros ambasada“ įsikūrė Klaipėdos turizmo centre. Virtualioms patirtims iš anksto registruotis nereikia“, - sakė Dovilė Ringis, iniciatyvos „Jūros ambasada“ projektų vadovė.

Klaipėdos turizmo informacijos centras – vieta, kur teikiama informacija apie Klaipėdos miesto lankomas vietas ir renginius, organizuojamos ekskursijos po Klaipėdą ir regioną. Per metus čia vidutiniškai apsilanko apie keliolika tūkstančių turistų – daugiausiai iš Vokietijos, Lietuvos, Lenkijos, JAV, Latvijos ir kitų šalių. Turizmo informacijos centro darbuotojai turistų laukia Turgaus g.7. Vasaros sezono metu: darbo dienomis - 09:00 – 18:00 val., savaitgaliais - 10:00 – 16:00 val.

Projektas „Jūros ambasada” yra skirtas paminėti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-оsioms metinėms, jis iš dalies finansuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės. Projektą įgyvendina asociacija „Lietuvos jūrinis klaste

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading