Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2024 Birželio27 d.
14.00 - 16.00
2024 Birželio27 d.
14.00 - 16.00
Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kiemelis

Birželio 27 dieną, 14.00 val. Globos centro komanda kviečia į popietę Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos kiemelyje. Renginio metu prisistatysime patys ir pristatysime Globos centro veiklą, supažindinsime su budinčio globotojo veikla ir jos svarba, suteiksime informaciją, kaip tapti globėjais. Popietės dalyviai drauge su Globos centro specialistais turės galimybę pasikalbėti apie šeimos svarbą vaiko gyvenime, aptarti mitus, apipynusius vaikų globos ir įvaikinimo procesus, pasitikrinti žinias apie vaikų globą, sukant „Laimės ratą“. Mažuosius lankytojus džiuginsime edukacine veikla, vaišinsime saldumynais.
Globos centro komanda lauks Jūsų adresu H. Manto g. 81, Klaipėda, Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos kiemelyje.

Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Jai paminėti visą savaitę, birželio 25 – 29 dienomis, Lietuvoje vyksta vaikų globos savaitės renginiai, kurių metu visuomenei pasakojama apie vaiko globos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ir jau užaugintus vaikus. Šių metų simbolis – sparnai. Jie simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę asmeniniam žmogaus augimui. Vaikų globos savaitės metu kiekvienoje savivaldybėje bus eksponuojami įvairūs sparnų objektai, šalia kurių bus galima fotografuotis, vyks įvairūs užsiėmimai, akcijos pokalbiai.
Pagrindinis mūsų siekis – užtikrinti kiekvienam vaikui, netekusiam savo šeimos, saugią vaikystę, atrasti šeimą, kuri priimtų jį į savo namus ir „užaugintų sparnus“.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading