Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2022 Gruodžio03 d.
13.00 - 15.00
2022 Gruodžio03 d.
13.00 - 15.00
Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filialas

Gruodžio 3 d., 13.00-15.00 val., Klaipėdos m. sav. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks renginys „Kuriame kalėdinę nuotaiką bibliotekoje kartu!

Visus metus bibliotekos bendruomenės nariai dalyvavo akcijoje ir dovanojo nebenaudojamus nereikalingus savo papuošalus, kuriuos bibliotekininkės kruopščiai rinko, rūšiavo, naudojo edukacijose, o rankdarbių meistrė Lilija Merkelienė sukūrė unikalias kalėdines dekoracijas.

„Renginyje gaminsime kvapnius knygų skirtukus, mėgausimės šventinėmis melodijomis kartu su eterinių aliejų žinove Kristina Mikšiene“, –  džiaugiasi bibliotekininkės. Muzikuos Vesta Trapkauskaitė (fortepijonas), Livija Jurkutė (kanklės), Dalia Šiaučiukėnienė ir Jurgita Kaubrienė  (vokalas), Donatas Butkus (akordeonas), šoks „Klaipėdos zunda“ šokėjos.

Pirmąjį žiemos savaitgalį praleiskite kartu su šeima, draugais, kaimynais šiltai ir jaukiai bibliotekoje, pasisemkite idėjų, paklausykite muzikos, pasigrožėkite iš suneštų papuošalų pagamintomis šventinėmis puošmenomis, pasivaišinkite šilta kakava su zefyrais. Tai proga ir erdvė akimirkai sustoti skubriame gyvenime ir pabendrauti, pasidžiaugti buvimu kartu ar tiesiog gerai praleisti laiką su savo bendruomene.

Renginys nemokamas. Laukiame Pempininkų bibliotekoje, adresu Taikos pr. 81A.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading