Skip to content
Pradžia
Lt En De Ru

Kaligrafijos meno kūrybinės dirbtuvės su kaligrafais iš Suomijos, JAV ir Lietuvos

Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete

Jau visai netrukus Klaipėdoje vėl bus daug ir įdomių kaligrafijos meno kūrybinių dirbtuvių! VšĮ „Prof. A. Kliševičiaus kaligrafijos ir rašto meno mokykla“ kvies susitikti su kaligrafais iš Suomijos, JAV ir ,žinoma, iš Lietuvos.

Mokyklos kvietimu atvykstanti profesionali kaligrafė iš Suomijos Pauliina Yliniitty kartu su dirbtuvių dalyviais kurs ažūriniais raštais dekoruotą raidę K. Kodėl būtent K? Todėl, kad raide K prasideda Klaipėdos, šiais metais mininčios 770 metų jubiliejų, pavadinimas. Dirbtuvėse išmokę ažūru dekoruotų raidžių kūrimo principų jūs galėsite rašyti nepakartojamo grožio dedikacijas savo miestui, sveikinimus artimiems žmonėms, sukurti tekstą, kuris gal net taptų  savita interjero dekoro dalimi. Kūrybines dirbtuves Pauliina Yliniitty  ves anglų kalba, todėl pageidautina, kad norintys dalyvauti bent minimaliai žinotų anglų kalbą. Bendrauti su kaligrafe iš Suomijos padės ir vertėja. Kūrybinių dirbtuvių data: rugsėjo 27-30 d. 

Mokyklos dalyviams jau pažįstamas kaligrafas, grafikos dizaineris Linas Spurga (jaun.) ves Gotiškosios fraktūros kaligrafijos dirbtuves. Fraktūra yra XVI a. atsiradusi gotiškojo šrifto atmaina, sukurta imperatoriui Maksimilianui I kaip spaudos šriftas. Šiandien fraktūra puikiai tinka kaligrafiniam rašymui. Šiose dirbtuvėse bus įdomu ir praėjusių metų KRMM gotiškojo šrifto dirbtuvių dalyviams ir naujokams. Kūrybinių dirbtuvių data: rugsėjo 26-30 d. Laukiame registruojantis!

Norisi pasidžiaugti nemenku susidomėjimu kaligrafijos kaip meditacijos užsiėmimais, organizuotais VšĮ „Prof. A. Kliševičiaus kaligrafijos ir rašto meno mokyklos“ šių metų pavasarį. Šį rudenį, spalio 5-7 d., visus, kuriems įdomu pažvelgti į kaligrafiją kaip į meditacinį procesą, kviesime į kūrybines dirbtuves, kuriose turėsite galimybę tyrinėti gyvybiškai svarbų žmogaus santykį tarp suvokimo, kvėpavimo, mąstymo bei judesio. Skirtingi pojūčiai, meditatyvūs judesiai ir kvėpavimas, rašant šriftą, padės rasti savyje begalinį kūrybinės išraiškos potencialą. Kūrybines dirbtuves ves profesionali kaligrafė Gina Jonas (JAV),  turinti 41 metų patirtį šioje srityje ir neuroedukatorė bei neuropraktikė Ona Bajorinienė. Kūrybines dirbtuves Gina Jonas ves nuotoliniu būdu, anglų kalba. Pageidautina, kad norintys dalyvauti žinotų anglų kalbą minimaliai. Bendrauti su kaligrafe iš JAV padės ir vertėja.

Rudens kūrybinių dirbtuvių programa ir  registracijos detalės: http://www.ink4.art/

Dalyvaujantiems užsiėmimuose bus išduodami Sertifikatai. VšĮ „Prof.A.Kliševičiaus kaligrafijos ir rašto meno mokykla“  bendradarbiauja su PŠKC įgyvendinant pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programas.

VšĮ „Prof.A.Kliševičiaus kaligrafijos ir rašto meno mokykla“ veiklą dalinai remia Klaipėdos m. savivaldybė.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams