Pradžia
Lt En

Klaipėdos Jaunimo Teatras: spektaklis vaikams "OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)"

Klaipėdos kultūros fabrikas

 Kviečiame vaikus ir jų tėvelius nuo 5 metų į edukacinis spektaklį apie šiukšlių odisėją!

 Visiems pravartu sužinoti arba pasikartoti kaip ir kodėl reikia rūšiuoti šiukšles

 

  Vieną rytą šiukšlyne gulintis žurnalas suprato, kad jam čia ne vieta, kad jį dar turi kas nors perskaityti, kad jis dar gali būti reikalingas. Ir nusprendė leistis į nepaprastą, nuotykių ir pavojų kupiną kelionę po spalvingą šiukšlių ir žmonių pasaulį. Bet juk šio žygio žurnalas negalėtų įveikti vienas, tam reikalinga visa šiukšlių komanda – baterija, maišelis, stiklainis ir bananas. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės leidžiasi ieškoti savo lemties. Nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

 Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai ne tik siekia supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir nagrinėti ekologijos temą. Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome kokią įtaką paprasta šiukšlė turi mūsų pačių aplinkai? Visi kartu bandysime rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma – būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje.

 Kūrėjai: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas.

 Trukmė: 1 val.

 Spektaklio rėmėjas: Vita Baltic International

Bilietai: https://www.tiketa.lt/LT/opa_operacija__perdirbtas_as__klaipedos_jaunimo_teatras__kjt_16434?fbclid=IwAR2LglRdYX1OoJ4-B1DOx7kPy7rKsbwxyW62Y10Nzezs9JnIsLqWSaj2wXg

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams