Pradžia
Lt En

Klaipėdos (Mėmelio) senovinių atvirukų paroda, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui

Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje

2023 m. sausio 5 d. 17.30 val. visus Klaipėdos krašto istorijos mylėtojus, klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame į Klaipėdos (Mėmelio) senovinių atvirukų parodos, skirtos Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui, atidarymą, kuris vyks Klaipėdos I. Kanto viešosios bibliotekos Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49).

Šioje parodoje bus eksponuojama 50 senovinių, anksčiausiai datuotas 1913-aisiais metais, tarpukario laikotarpio atvirukų ir nuotraukų iš bibliotekininko Artūro Kušnarenko asmeninės kolekcijos. Išsaugotuose atvirukuose ir fotografijose sustabdytas laikas. Žvelgiant į juos galime susipažinti su tokiais objektais, kurių šiais laikais realybėje  neįmanoma pamatyti – visiškai pasikeitęs vaizdas arba to objekto jau nebėra. Vaizdai atskleidžia skirtumą tarp praeities ir dabarties. Juk įdomu sužinoti, kaip pasikeitė miestas per šimtą metų!?

Renginio metu bus pristatyta miesto istorija, kaip keitėsi miesto antspaudas nuo Mėmelio iki Klaipėdos, politinės aplinkybės, dabarties tendencijos. Smalsu bus apžvelgti ir tekstus, rašytus ant atvirukų.

Parodos eksponavimo laikas: 2023 m. sausio 2 d.–31 d. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content