Pradžia
Lt En

Kūrybinės dirbtuvės – hakatonas „Hacker Games”

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Vilhelmo Berbomo g. 10)

Spalio 26-28 d. į Klaipėdą grįžta kūrybinės dirbtuvės – hakatonas „Hacker Games”! Gausus būrys jaunųjų programuotojų, inžinierių, dizainerių, žaidimų entuziastų, verslo atstovų pasiners į produktų ar prototipų kūrybą, kuri apims sistemas, programas ir mobiliąsias programėles, žaidimus, išmaniuosius įrenginius.


Hakatonus „Hacker Games” organizuoja VšĮ „Versli Lietuva” ir jos startuolių ekosistemos skatinimo komanda „Startup Lithuania”. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas – patikimas renginio partneris uostamiestyje, kaskart po savo stogu suburiantis entuziazmu degančias komandas.  
 

Kaip ir kasmet, organizatoriai kreipia savo žvilgsnius į žmones, kurie drąsiai ieško problemų sprendimų, yra pametę galvas dėl inovacijų, nestokoja atvirumo naujiems dalykams. Dalyvių kūrybinės laisvės niekas neriboja, tačiau siekiant užtikrinti vienodas galimybes visiems, organizatoriai pabrėžia, kad sprendimas turi gimti hakatono metu, t.y. „nuo nulio”.
 

Sukluskite, prizai solidūs! Vardijame:


Kategorija „Hardware track”/ 1000 EUR grynais
 

Kategorija „Software track”/ 1000 EUR grynais
 

Kategorija „Games track”/ 1000 EUR vertės prizas

 

Kaip viskas vyks?
 

Tai 48 val. trukmės renginys, tad nusiteikite dirbti iki išnaktų ar netgi paaukojant saldų miegą. Pasirūpinsime, kad atkakliausiems nepristigtų kavos, KMTP rasite ir erdvių atokvėpiui (pričiupkite iš namų miegmaišius).
 

Susitiksime penktadienio vakarą – jis bus skirtas idėjų pristatymui ("pitch’ams”). Suformuosime komandas ir imsimės produktų vystymo. Stabdo baimė “užstrigti”? Dalyviams talkins įvairių kompetencijų turintys, skirtingoms profesinėms sferoms atstovausiantys mentoriai. Lemiamas iššūkis – galutinis produkto pristatymas vertinimo komisijai sekmadienio popietę.


Organizatoriai pasirūpins:
 

 • Erdvėmis darbui/ sparčiu internetu
   
 • Užkandžiais ir gėrimais
   
 • Galimybe darbuotis 24 val. per parą
   
 • Atminimo dovanomis
   
 • Prizais geriausiems!

 

Registracija

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams