Pradžia
Lt En

Kūrybos vakaras ir tapybos parodos pristatymas „Visiškai laisvai. Pirmieji kartai“

Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

Lapkričio 23 d. 17.00 val. Klaipėdos m. sav. Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks Žydrės Adomaitienės kūrybos vakaras, kurio metu skambės dainuojamoji poezija, eilės, bus pristatyta personalinė tapybos paroda „Visiškai laisvai. Pirmieji kartai“.     

Žydrė Adomaitienė – Šilutės meno mokyklos fortepijono mokytoja, išleidusi savo kūrybos kompaktinius diskus: „Tu negirdėjai“ (2014) ir „Atspindžiai“ (2019).

„Gal potvynių vandens užliūliuota panirau į muziką. Ji lydi mane ne tik darbe, bet ir laisvalaikiu – kuriu poeziją, dainas. Mėgstu keliauti – pažinti gamtą, architektūrą, svečių šalių kultūrą. O įspūdžiams įamžinti man atminties ir fotografijos neužteko, gal todėl panirau į naujausią hobi – tapybą. Iš pradžių atsargiais potėpiais pratinausi prie drobės spalvindama komercinius, nupieštus paveikslus, o įsidrąsinusi, stačia galva panirau į dažų ir teptukų pasaulį“, – sako menininkė.

Ši paroda bus 7-oji. Parodos pavadinimas nesikeičia, vis papildoma naujais darbais. Keletas jų nutapyti pagal Žydrės kūrybos eilėraščių ir dainų tekstus. „Nedrąsiais pirmaisiais bandymais ir chronologiška darbų seka noriu paskatinti tuos, kurie vis dar abejoja ir nedrįsta įgyvendinti savo slaptą svajonę – piešti. Nevaržykit savęs, tegul jūsų fantazijos liejasi „Visiškai laisvai“, o „Pirmų kartų“ patirkit kuo daugiau!“, - intriguoja menininkė Žydrė Adomaitienė. Paroda bibliotekoje bus eksponuojama lapkričio 16 d. – gruodžio 1 d.

Maloniai kviečiame ir visų laukiame!

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content