Pradžia
Lt En

Kviečiame į dokumentinio filmo „MOČIUTE, GUTEN TAG!” peržiūrą

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Rugsėjo 20 d., ketvirtadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje  bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks dokumentinio filmo „Močiute, Guten Tag!“ peržiūra

Filmo  kūrybinė  grupė: autorės ir režisierės – Jūratė Samulionytė, Vilma Samulionytė; prodiuserės: Ieva Norvilienė (TREMORA, Lietuva) ir Dagmar Blume-Niehage (DAGSTAR FILMS, Vokietija); operatorius Audrius Zelenius; garso režisierius Martynas Tamulis; kompozitorius Markus Aust; montažo režisieriai: Linas Grubys, Nele Jeromin; montažo konsultantė Gesa Marten; filmą finansavo: Lietuvos kino centras, Film-&Medienstiftung NRW, FFA Filmförderungsanstalt.

Filme pasakojama apie tai, kaip dvi seserys – režisierė ir fotografė – leidžiasi į močiutės praeitį, kupiną neatsakytų klausimų. Karas, bėgimas į Vokietiją, paslaptingas mylimasis ir lemtingi gyvenimo apsisprendimai – su kiekvienu žingsniu klausimų tik daugėja, o artimiausi šeimos nariai vienas po kito atsitveria tylos siena. Kas slepiama ir kodėl taip sunku prabilti? Laukia ilga kelionė, kur keliaujama dviem kryptimis: kito žmogaus ir savęs link.

„Ilgainiui šeimose susiklosto nevertinami santykiai, kasdienės rutinos ir nekvestionuojami ritualai. Šis filmas – tyrimas ir atsirado iš poreikio kalbėti, suprasti, kas buvo nutylėta per daugiau nei šimtą metų, sako renginio režisierės. Pradėjus filmuoti iškilo daugiau klausimų nei atsakymų, bet atsirado ir intriga, kad realybė gali nuvesti ten, kur joks scenarijus ar režisūra nenukels“.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams