Lt En
Pradžia
Lt En

LDS kūrybinės grupės „Individualistai“ parodos ,,SONGS OF MYSELF“ atidarymas

Naujoji Klaipėdos galerija Mados ir verslo centre "Herkaus galerija"

2021 m. rugsėjo mėn. 16 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Naujojoje Klaipėdos galerijoje Mados ir verslo centre „Herkaus galerijoje“ Herkaus Manto g. 22, Vyks  LDS kūrybinės grupės „Individualistai“ parodos ,,SONGS OF MYSELF“ skirtos Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms atidarymas.

Songs of Myself” - vienas iš nebaigtų Vytauto Mačernio eilėraščių ciklų inspiravo  idėją surengti vizualiųjų menų parodą, kurios   pagrindinė mintis – atviras, intymus menininko kalbėjimas,  projektuotas į egzistencinius išgyvenimus, būties erdvę ir savęs pažinimą. Orientuojamasi į poetiniam mąstymui artimą apibendrintą darbų meninę raišką, kur vengiama konkretybių bei aktualijų, kalbama apie realybėje neegzistuojančius įvykius ir žmones, išplaukiančius iš atsiminimų, sapnų ir vizijų. Jie panašūs į save ir keistai nebe panašūs. Jie ateina kaip vienkartiniai regėjimai...(Gražina Gurnevičiūtė)

Grupė "Individualistai" - profesionalių Lietuvos dailininkų grupė, 1993 m. subūrusi įvairaus braižo, skirtingų kartų menininkus, neabejingus savo krašto kultūrai, istorijai, jaučiančius prigimtinį ryšį su etninėmis šaknimis ir ieškančius kelių, kaip moderniai integruoti paveldėtas tradicijas į šiuolaikinės dailės raidą. Kūrybinei  grupei šiuo metu priklauso 50 dailininkų: tapytojų, grafikų, skulptorių. Pagrindinė komunikacijos forma – parodos, plenerai, „diskusijos kūriniais” viešosiose erdvėse. 

 

Paroda veiks iki 2021 m. spalio 16 d. 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams