Pradžia
Lt En

Mano Piteris Penas

Klaipėdos koncertų salė

Kovo 7 d., trečiadienis, 12.00 ir 18.30 val.

Šokio ir muzikos spektaklis vaikams ir jaunimui (+12)

 

„Mano Piteris Penas“

Šokio teatras „Padi Dapi Fish“:

Agnija Šeiko (choreografė, režisierė)

Dovilė Binkauskaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė (asistentės)

Mantas Černeckas, Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Oksana Griaznova, Eiva Dobilaitė, Julius Jurevičius (šokis)

Klaipėdos violončelių kvartetas:

Mindaugas  Bačkus, Glebas Pyšniakas, Jurgis Karbauskas, Karolis Vaičiulis

Sven Helbig (kompozitorius, Vokietija)

Artūras Šimonis (scenografas ir kostiumų dailininkas)

Tomas Jurginas (vaizdo menininkas)

Vilija Bartašiūtė (prodiuserė)

Tai XXI amžiaus Piterio Peno draugystės istorija – dviejų jaunuolių kelionė suaugusiųjų pasaulio link. Tarpusavio santykių peripetijos, ypač aktualios paauglystėje, pasakojamos šokio kalba. Tai jauno žmogaus bandymai ir (ne)noras suaugti, vidinės brandos paieškos. Ar tai nutinka išsikovojus vietą tarp išrinktųjų, ar tuomet, kai sugebi besąlygiškai priimti kitą kitokį ir patį save?

Šokėjai, keturių klasikinių violončelių gyvas skambesys kartu su elektronine muzika, 3D vaizdo projekcijos ir šiuolaikiškos dekoracijos scenoje nukels spektaklio „Mano Piteris Penas“ žiūrovą į savitą ir netikėtumų pilną Niekados šalį. 

Spektaklio šokio dalies autorė ir režisierė – Agnija Šeiko. Muzikinę jo dalį atliks naujų meninių ieškojimų nevengiantis kolektyvas – Klaipėdos violončelių kvartetas, kurio atsiradimo iniciatorius bei projekto muzikos vadovas yra Mindaugas Bačkus.

Specialiai šiam renginiui rašomo kūrinio autorius – žymus vokiečių kompozitorius ir muzikos prodiuseris Svenas Helbigas, savo kūryba randantis kelią į kiekvieno klausytojo širdį.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams