Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2024 Liepos05 d.
17.00 - 20.00
2024 Liepos05 d.
17.00 - 20.00
Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 6A)

2024 m. liepos 5 d., penktadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 6A) Jūsų laukia Modesto Grigaliūno medžio skulptūros ir menininko darbų, kuriuos įamžino svečias iš Ukrainos Oleksandr Dirdovskyi, fotografijų parodos „Dar viena akimirka“ atidarymas. Paroda eksponuojama iki 2024 m. liepos 30 d. Iš renginių ciklo „Pėdink į Girulius“.

Šiuos abu menininkus jungia Vilius Orvidas – savamokslis skulptorius, pranciškonų vienuolis, gilaus tikėjimo liudytojas, Orvidų sodybos įkūrėjas. 

Parodos atidarymo metu matysite poetinį-dokumentinį filmą „VILIAUS ORVIDO Medinės skulptūros: LIETUVIŠKASIS AWARE“. Režisierius Oleksandr Dirdovskij. Filmo tikslas – parodyti Viliaus  Orvido sodybos skulptūrų ir jo bičiulių, kūrusių kartu daugelį metų, likimo linijas ir kontūrus. Šiame fragmente pradedame pasakoti apie Viliaus Orvido bendraminčius, menininkus, skulptorius: Rimą Salį, Dominyką Čepą, Modestą Grigaliūną, Adolfą Teresių, Henriką Ratautą, Gediminą Radzevičių.  Tai yra poetinio kino ir videodokumentikos junginys.

Parodos kuratoriai: Kunigas Dovydas Grigaliūnas ir Oleksandr Dirdovskij.

Kviečiame dalyvauti ir dalintis.

„Pėdink į Girulius“ programa: https://biblioteka.lt/pedink-i-girulius-2024

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading