Pradžia
Lt En

Mėnesienos serenada

Klaipėdos koncertų salė

Kviečiame į vasaros koncertų ciklą parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės, kuris vyks 2018 m. birželio 27 d. – liepos 24 d.

Liepos 11 d., trečiadienis, 20 val.

„Mėnesienos serenada“

Austėja Lukaitė (sopranas)

Paulius Bagdanavičius (tenoras)

Gražina Zalatorienė (fortepijonas)

Programa: Giacomo Puccini, Franz Lehar, Cole Porter, Gabriel Faure, Glenn Miller, Giedrius Kuprevičius, Algimantas Raudonikis ir kt.

 

Kas gali būti maloniau už šiltą vasaros vakarą skambančias  „Mėnesienos serenadas“? Ypač kai jas dainuoja žavingoji Austėja Lukaitė ir publikos numylėtinis Paulius Bagdanavičius.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje operinį dainavimą studijavusi A. Lukaitė yra  universali artistė. Ji ne tik koncertuoja kaip solistė, bet ir vaidina „Domino“ teatre, dainuoja miuzikle, nusifilmavo keliuose lietuviškuose ir užsienio filmuose bei reklamose.

„Jei tik turiu bent kelias laisvas dienas, važiuoju prie jūros, viename interviu sakė aktyviu gyvenimo būdu besimėgaujanti solistė. Turi mylėti tai, ką darai, – tiesiog eiti dėl to iš proto ir mylėti artimus žmones. Ir būti mylimai.“ 

P. Bagdanavičius taip pat yra baigęs klasikinio vokalo studijas LMTA, nors publika daugiausia jį pažįsta iš TV projektų bei koncertų su grupe „el Fuego“. Dainininkas teigia, kad į projektus jis niekuomet neina turėdamas tikslą laimėti. „Noriu peržengti savo komforto zonos ribas, išeiti iš klasikos atlikėjo rėmų“, viename interviu sakė Paulius.

Solistams akompanuos pianistė Gražina Zalatorienė. Programoje aistringi ir lyriški užsienio bei lietuvių autorių vokaliniai kūriniai.

Bilietai – 10 €. Taikomos nuolaidos

Esant lietingam orui renginiai vyks Klaipėdos koncertų salėje.

 

Globėjas: Klaipėdos miesto savivaldybė

Mecenatas: UAB Limarko grupė

Rėmėjas: Lietuvos kultūros taryba

Partneriai: VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, dienraštis „Klaipėda“, Klaipėdos laikrodžių muziejus, sveikatingumo ir sporto klubas „Impuls“, „In Your Pocket“.

Informaciniai rėmėjai: dienraštis „Vakarų ekspresas“, „Moters savaitė“, Gargždų regioninis laikraštis „Banga“, www.mzirafos.lt, www.kulturpolis.lt, radijo stotis „Radijo gama“, skelbimų laikraštis „Pliusas“, Moby Brand, ISIC (International Student Identity Card).

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams