Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Muziejuje atidaroma Klaipėdos miesto mokinių fotografijos darbų paroda „Polėkis“

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

Balandžio 28 d. 16 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g. 2) atidaroma Klaipėdos mokinių fotografijos darbų paroda „Polėkis“, kuri skiriama miesto 770-ajam jubiliejui.

Šiemet tradicinei parodai-konkursui darbus pateikė 24 dalyviai iš „Ąžuolyno“, „Aukuro“, „Varpo“ gimnazijų, Liudviko Stulpino ir Martyno Mažvydo progimnazijų, Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos, Klaipėdos technologijų mokymo centro bei Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro studijos „Febas“. Autorių amžius – nuo 11 iki 19 metų.

Džiugu, jog uostamiesčio moksleiviai kasmet nenustoja maloniai stebinti savo kūrybiškumu, aistringu požiūriu į fotografiją, jaunatvišku polėkiu. Fotografija – puikus įrankis pažinti supantį pasaulį, fiksuoti svarbias gyvenimo akimirkas, ieškoti grožio paprastuose dalykuose. Renginio organizatoriai tikisi, kad iš šaunaus būrio jaunųjų kūrėjų susiformuos ir užaugs būsimos fotografijos meno žvaigždės, kurios garsins gimtą miestą bei savo šalį pasaulyje.

Mokinių fotografijas vertino, taip pat specialų apdovanojimą už kūrybinius ieškojimus skyrė Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Darius Vaičekauskas bei miesto fotografai Saulius Jokužys ir Vitalijus Janušonis. Už kultūrinės atminties ir paveldo įprasminimą fotografijoje prizus įsteigė Mažosios Lietuvos istorijos muziejus.

Paroda muziejuje veiks iki gegužės 21 d.

Kviečiame dalyvauti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urtės Eigirdaitės nuotr. 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams