Pradžia
Lt En

Nemokamas paskaitų ciklas apie Kinų kultūrą

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Domina Kinija? Norėtum sužinoti daugiau apie šios šalies kultūrą, istoriją, verslą, maistą ar sugriauti egzistuojančius mitus? O galbūt išsiaiškinti, kokie pavojai tyko tokioje egzotiškoje šalyje, ko derėtų vengti bei kokių etiketo taisyklių nelaužyti? O gal net išmokti dalelę šios egzotiškos šalies kalbos bei rašto?

2018 m. rugpjūčio 30 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) atnaujinama didelio susidomėjimo sulaukusi edukacinė programa – 4 paskaitų ciklas apie Kinų kultūrą, istoriją ir gyvenimo būdą. Paskaitos planuojamos: rugpjūčio 30 d., rugsėjo 4, 6 ir 10 dienomis 17.30–18.30 val.

Rugsėjo 6 d. Kokius stereotipus kinai turi apie Europiečius, kokius stereotipus mes turime apie Kiniją? Kokie stereotipai yra tiesa, o kokie tik vaizduotės vaisiai? Grožio samprata Kinijoje. Kas XXI amžiuje laikoma grožio etalonu? Tradicinio moters rūbo pristatymas.

Paskaitas ves jauna bibliotekos specialistė, baigusi VDU Rytų Azijos šalių kultūras ir kalbas. Žinias gilino Kinijoje ir Taivane. Maloniai kviečiame registruotis el. paštu jaunimas@biblioteka.lt arba telefonu (8 46) 314728. Paskaitos nemokamos.

 Kontaktams:

Diana Aksamitauskaitė Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriaus bibliotekininkė

Tel. (8 46) 314 728

El. p. jaunimas@biblioteka.lt

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams