Pradžia
Lt En

Nijolės Marytės Šerniūtės romano „Vilkų Kampo Eliza“ virtualus pristatymas

Nuotoliniu būdu

Balandžio 16 d., antradienį, 17.30 val. kviečiame stebėti konkurse „Klaipėdos knyga 2023“ dalyvaujančio Nijolės Marytės Šerniūtės romano „Vilkų Kampo Eliza" pristatymą, kuris bus transliuojamas „KMSVB Pempininkų biblioteka" Facebook puslapyje.

„Pasak N. Šerniūtės, jos giminėje visi buvo poetai ir pasakoriai. Tuos genus paveldėjo ir ji – yra ne tik poetė, bet ir prozininkė. Jau pirmuoju savo romanu „Vilkų Kampo Eliza“ įrodė esanti stipri žodžio meistrė. Lietuvninkės Elizos ir žemaičio Vincento gyvenimu N. Šerniūtė tarsi atkūrė, atkartojo, priminė savo protėvių būvį abipus atėjūnų nubrėžto rubežiaus. Romane sukurta meninė įtampa įtikina ir jaudina. Ją lemia turtingas įvykių, įdomiai sukonstruotas siužetas ir sodrus, sklandus, žodingas ir tuo pat metu lakoniškas stilius. Išraiškingos detalės, įspūdingi epizodai naratyvą daro gyvą, ekspresyvų.
Romanas „Vilkų Kampo Eliza“ jau pelnė šių metų Ievos Simonaitytės premiją.“
Alma Lapinskienė

Ši knyga pretenduoja tapti populiariausia „Klaipėdos knyga 2023“. Už knygas balsuoti galima svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas arba „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49, Klaipėda), kur eksponuojamos visos konkurse dalyvaujančios knygos.

Daugiau informacijos čia

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content