Pradžia
Lt En

„Nr. 34 Revoliucija“ / Teater „NO99“ (Estija) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Klaipėdos dramos teatras

Kviečiame birželio 5 d. 18.30 val. į spektaklį „Nr. 34 Revoliucija“ / Teater „NO99“ (Estija) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“.

Spektaklis estų kalba su lietuviškais ir angliškais titrais

Premjera 2017 09 16 Režisieriai: Ene-Liis Semper, Tiit Ojasoo Kompozitorius Jakob Juhkam Šviesų dailininkas Siim Reispass Vaidina: Marika Vaarik, Eva Koldits, Rea Lest, Jörgen Liik, Ragnar Uustal ir svečias Mart Kangro

Pernai festivalyje daug žiūrovų simpatijų pelnė režisierių Ene Liis Semper ir Tiito Ojasoo vadovaujamos estų trupės NO99 spektaklis „Nr. 43 Purvas“. Energingi ir šmaikštūs estai kas kartą kalba aktualiomis temomis. Savo spektaklius skaičiuodami atskaita nuo šimto iki nulio (sukūrus 100-ąjį trupė išris) pasiekė skaičių 34.

„Nr. 34 Revoliucija“ – tai naujas teatro NO99 pastatymas, trupės įkūrėjų ir meno vadovų Ene-Liis Semper ir Tiito Ojasoo pastatymas: NO99 dovana Estijai valstybės šimtmečio proga. Jie galvojo ne apie 1917 metų revoliuciją, bet apie revoliuciją kaip vieną įstabiausių, sukrečiančių visuomenės gyvenimo reiškinių: įvykį, kuris griauna ir kuria, kuriame yra daug destrukcijos, siaubo ir grožio, liūdesio ir vilties.

Pasak menininkų, šiandien prieš mus atsivėrusi neperžengiama praraja ir mes neturime ko griebtis, kad ją peržengtume. Tik kodėl nevyksta nė viena revoliucija? Kokia ji turėtų būti? Kaip turėtume ją daryti? Revoliucijos niekada nebūna sukonstruotos, apskaičiuotos, jos visada – nepakeliamos padėties pasekmė. Niekas negali analizuoti revoliucijos. Tik gali žinoti, kad revoliucijos yra ir tikėtis arba tikėti, kad galbūt revoliucija bus išeitis. Ką daryti, kai žmogus žino, kad vienintelis kelias – revoliucija, bet jis nuklotas kūnais ir pelenais?

Birželio 5 d. 18.30 val. „Nr. 34 Revoliucija“ Klaipėdos dramos teatro Didžiojoje salėje.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/352456601939247/

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams