Pradžia
Lt En

Parodos „Socialiniai portretai“ atidarymas

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Kovo 19 d. 13 val. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekos Edukacinėje erdvėje (Herkaus Manto g. 9a) atidaroma fotografijų paroda – „Socialiniai portretai“, supažindinanti su neįgaliųjų gyvenimo ypatumais.

Fotografijų personažai laužo įsigalėjusius stereotipus, kad kartu su negalia baigiasi aktyvus gyvenimas. Jis nesibaigia, jis atrandamas iš naujo. Neįgalieji drąsiai meta iššūkį juos užklupusiai lemčiai ir mokosi naujų dalykų. Fotografijose atsispindi žmonių su negalia pomėgiai, kasdienybė ir šventės. Čia nėra gailesčio sau, apatijos ar nevilties. Žmonės sportuoja, dirba kasdienius darbus, turistauja, tobulina įvairius meninius įgūdžius ar tiesiog džiaugiasi šeimos ir draugų artuma.

Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projektų koordinatorė ir Vilniaus neįgaliųjų dienos centro vadovė Nijolė Zenkevičiūtė teigia, kad „Socialiniai portretai“ atskleidžia visuomenei neįgalaus žmogaus galimybę pilnavertiškai dalyvauti kultūriniame ir socialiniame gyvenime.

Fotografijų projektą pristato Lietuvos žmonių su negalia sąjunga. Lietuvos žmonių su negalia sąjunga (LŽNS) – savanoriška, nepriklausoma, nepolitinė, visuomeninė organizacija jungianti organizacijas, dirbančias žmonių su negalia integracijos srityje. Pagrindinis organizacijos tikslas – mažinti žmonių su negalia socialinę atskirtį ir siekti neįgaliųjų integracijos į visuomenę.

Paroda bus eksponuojama iki balandžio 15 d.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams