Pradžia
Lt En

Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu Klaipėdoje

Klaipėda

Kviečiame į į renginį „Pasimokymai iš komunikacijos klaidų su Justu Rožėnu" kuris vyks briželio 1 d. (penktadienį) Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje

Mokymai vyks nuo 9.30 iki 16.00 val. Dalyvių skaičius ribotas, tad būtina išankstinė registracija. Užpildytų formų lauksime iki gegužės 29 dienos. 

REGISTRACIJOS ANKETA

Organizatoriai pasilieka teisę pirmenybę teikti organizacijų, norinčių ir galinčių dalyvauti ES programoje "Kūrybiška Europa", atstovams. 

Ką apie mokymus, sako jų vadovas Justas?

Per daugiau nei dešimt metų darbo kultūros srityje padariau labai daug klaidų: rėmiausi kartais kone absurdiškomis prielaidomis, dažnai vadovavausi neteisingais įsitikinimais. Iki šiol pastebiu, kad labai panašias klaidas daro ir daugybė kitų kultūros komunikacija užsiimančių žmonų, institucijų. Taip, daugybė, tad šiuose mokymuose pasidalinsime istorijomis, kurios iliustruoja kultūros komunikacijoje gajas prielaidas, analizuosime bei kvestionuosime įvairius kultūros komunikacijos pavyzdžius bei praktikas, o keliais praktiniais užsiėmimais įtvirtinsime pagrindines įžvalgas ir pastebėjimus. Visa tai padės kritiškai įvertinti jūsų pačių vykdomos komunikacijos strategiją, taktikas ir praktikas bei profesionaliau, lengviau ir pigiau perduoti žinutę tikslinei auditorijai. Skirta tiems, kuriems komunikacijoje kartais pritrūksta žinių ar praktikos, o galbūt jų pakanka, bet reikia persikrauti, pažiūrėti į savo veiklą iš šalies ir be išorinio katalizatoriaus (tokio, kaip šie mokymai) – vis nepavyksta to padaryti. 

Justas Rožėnas
Gimė 1983 m. 2004 m. baigė žurnalistikos studijas Vilniaus universiteto Žurnalistikos institute. 2008 m. baigė Kultūros vadybos ir kultūros politikos magistro studijas VDA UNESCO Kultūros vadybos ir Kultūros politikos katedroje. 2003 – 2013 metais dirbo Europos šalių kino forumo „Scanorama“ koordinatoriumi bei programos sudarytoju, 2009 – 2012 Japonijos animacijos dienų "Otaka" įkūrėjas ir vadovas. Nuo 2012 metų dirba komunikacijos srityje.


Daugiau informacijos:
Programos vadovė Lietuvoje 
Eglė Deltuvaitė
egle@kurybiskaeuropa.eu 
Tel. +370 640 24272

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams