Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

„Proto sporto klubas“ bibliotekoje – nauja veikla atminties lavinimui

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys

 

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) gegužės 3 d. veiklą pradeda „Proto sporto klubas“, norintiems įvairiapusiškai treniruoti smegenis. Kas antrą antradienį jūsų laukia įvairių užduočių sprendimas; pažintis su atminties lavinimo technikomis; žaidimai; fizinės veiklos svarbos smegenims aptarimas ir, žinoma, teorijos pritaikymas praktiškai. Smagus laiko leidimas tik pagerins Jūsų emocinę būklę ir suaktyvins smegenų veiklą.

,,Sugniaužkite ir suglauskite kumščius. Tokio dydžio yra jūsų smegenys. Sveria maždaug tiek, kiek pieno pakelis. <...> tik pamanykite – tokiame mažame organe telpa viskas, ką kada nors jautėte ar patyrėte. Visi asmenybės bruožai, kažkada įgyti įgūdžiai ir prisiminimai <...> šiandien retas nesutiktų su teiginiu, kad mes ne tik turime smegenis, bet iš tiesų jos ir esame.“ (Anders Hansen ,,Treniruokite smegenis“)

Klubo susitikimuose svečiuosis:

Gegužės 3 d. 17.30 val. klubo atidarymo proga – paskaita „Stresas kasdienybėje: kaip padėti sau“. Lektorė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro psichologė Dovilė Kavaliauskaitė.

Gegužės 17 d. 17.30 val. sveikatinanti mankšta lauke su kamuoliukais. Užsiėmimus ves visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Alina Bocman.

Gegužės 31 d. 17.30 val. mitybos specialistė Ieva Bukauskaitė skaitys paskaitą „Smegenų veikla ir mūsų maitinimasis“.

Užsiėmimų trukmė – 1,5 val.

Daugiau informacijos svetainėje www.biblioteka.lt, tel. (8 46) 346301.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams