Pradžia
Lt En

Seminaras „Europos Sąjungos investicijos verslui regionuose".

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Vilhelmo Berbomo g. 10)
Klaipėdos regiono verslui – aktualus renginys apie ES investicijas

 Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kviečia į nemokamą seminarą  „Europos Sąjungos investicijos verslui regionuose". Renginys vyks rugsėjo 17 d. 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Vilhelmo Berbomo g. 10).

Seminaro tikslas: pristatyti viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) administruojamų Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų verslui ir moksliniams tyrimams bei eksperimentinei plėtrai (MTEP) ir inovacijoms jau paskelbtus ir planuojamus skelbti 2019–2020 m. kvietimus teikti paraiškas ir paskatinti verslo regionuose atstovus teikti paraiškas projektams finansuoti. Bus kalbama apie finansavimo galimybes įmonėms, gerąją projektų įgyvendinimo praktiką, LVPA ekspertai pristatys finansavimo naudą, rizikas bei jų valdymą.

Kam skirta: gamybinių ir paslaugų labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių vadovams, projektų vadovams, vadybininkams, konsultantams.

Seminaro tema susijusi su Europos Sąjungos struktūrinių investicijų priemonėmis, sukurtomis pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programą. Pristatomų verslo ir MTEP priemonių projektai yra finansuojami Europos regioninės plėtros fondo. Seminaras nemokamas. Jis nebus tiesiogiai internetu transliuojamas.

Reikalinga išankstinė registracija: http://lvpa.lt/lt/renginiai/991

Renginio trukmė: 3 val. Programa. 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams