Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2023 Lapkričio30 d.
10.00 - 15.00
2023 Lapkričio30 d.
10.00 - 15.00
Klaipėdos lengvosios atletikos maniežas, Taikos pr. 54

Klaipėda ruošiasi aktyviai paminėti Tarptautinę žmonių su negalia dieną ir tradiciškai kviečia į nuotaikingą Sporto šventę.

Jūsų lauks estafečių ir įvairių nuotaikingų sportinių rungčių įvairovė: bočia, krepšinis, snaiperio konkursai, rankų lenkimas, jėgos sportas, lengvosios atletikos rungtys, šaškės, šachmatai ir kitos įvairios sportinės pramogos.

Dalyvių laukia medaliai, prizai ir saldžių vaisių nukrautas stalas.

Renginys visiems yra nemokamas, laukiami ne tik sportuojantys, bet ir juos palaikantys!

Ši diena yra skirta neįgaliems vaikams ir suaugusiems, kurie pasiryžę rungtyniauti įvairių sporto šakų varžybose ir aktyviai bei smagiai praleisti laiką.

Varžybos vyks estafetės principu. Taip siekiama, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą.

Kiekviena mokykla ar sporto klubas turi sudaryti komandą iš 10 narių.

Komandų registracija vykdoma el. paštu: renginiai@klaipedoslam.lt. Prašoma, kad besiregistruojantys iki lapkričio 6 dienos nurodytų Mokyklos pavadinimą ir planuojamą dalyvių skaičių.

Nugalės ta mokykla, kuri visų rungčių metu surinks daugiausia taškų. Visi kiti mokyklų mokiniai bus užimti įvairiomis veiklomis ir varžybomis laisvalaikio zonoje.

Komandų prizininkių laukia didžiulės komandinės taurės.

Renginio lapkričio 30 dieną (ketvirtadienį) Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54) atidarymo ceremonija - 10 val.

Dalyvių registracija vyks ir vietoje nuo 9.30 iki 10 val.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading