Lt En
Pradžia
Lt En

Susitikimas su šveicarų kūrėjais

Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

Susitikimas  su  šveicarų  kūrėjais

2021 m. spalio 4 d., pirmadienį, 17.00 val.   Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) kviečiame į susitikimą su šveicarų kūrėjais – poete, prozininke, gyvūnų prieglaudos savanore Katja Zuniga Togni ir filmų kūrėju, prodiuseriu Adrian Hürlimann. Renginio moderatorė – Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkė Nijolė Kepenienė.  Klasikinės muzikos kūrinius atliks Aronas Jankus (smuikas), mokytoja Rasuolė Vizgaudienė (Juozo Karoso muzikos mokykla) ir Toma Saveljevaitė  (vokalas), mokytoja Rima Ramonienė (Stasio Šimkaus konservatorija). Koncertmeisterė – Gitana Masiulienė.

Renginio svečiai – ne tik talentingi kūrėjai, bet ir įdomios asmenybės. Katja Zuniga Togni     daug metų gyveno Peru. Jos tėvas yra įkūręs gyvūnų prieglaudą, kurioje dirbdama rašytoja labai prisideda prie gyvūnų gerovės kūrimo. Ne atsitiktinai pasirinkta ir renginio data – spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų diena.

Lauksime visų, norinčių pažinti šveicarų literatūros ir kino pasaulį, kūrėjų asmenybes bei pasiklausyti klasikinės muzikos. Pokalbiai ir skaitomi literatūros kūriniai bus verčiami į lietuvių kalbą.

Renginio nuoroda – https://fb.me/e/12il4CLGJ

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams