Pradžia
Lt En

Taško teatras: muzikinis spektaklis „Mitai”

Klaipėdos kultūros fabrikas

Muzikinis spektaklis „MITAI“ perkelia žiūrovus į mistinį pasakojimą apie žmogaus gyvenimą. Kūrybinio proceso metu šiam spektakliui pagamintų styginių, mušamųjų ir pučiamųjų instrumentų bei elektronikos sintezė formuoja išskirtinį spektaklio garsų pasaulį.

Meditatyvi atmosfera, šviesa ir šešėliai paverčia šį spektaklį unikalia, kolektyvinei terapijai prilygstančia patirtimi. Tai poilsio ir mąstymo erdvė, kurioje prieš akis piešiami gražiausi vaizdiniai.

Mitologija nėra tik bereikšmiai, išgalvoti pasakojimai. Tai – pirmykščių bendruomenių pasąmonės vaizdinių archetipai, simbolinės nuorodos kaip nugyventi šį gyvenimą, kaip peržengti gyvenimo etapų slenksčius ir išsklaidyti mus lydintį žiaurų beprasmybės pojūtį.

„Visur, kur gyvena žmonės, visais laikais ir visokiausiomis sąlygomis klestėjo mitai, ir jie buvo gyvas įkvėpimo šaltinis viskam, ką tik žmogus kurdavo kūno ir dvasios pastangomis.“ – J. Campbell.

Kūrybinė komanda:

Režisierius: Valentinas Masalskis;
Dramaturgė: Dovilė Katiliūtė;
Kompozitorius: Kristupas Biržietis;
Kostiumų dailininkė: Erika Jankauskaitė;
Garso režisieriai: Edvinas Vasiljevas, Lukas Feser;
Šviesų dailininkas: Justas Bø;

Vaidina: Jūratė Martinaitytė, Donatas Mickūnas, Solveiga Reklaitytė, Samanta Pinaitytė, Elzbieta Girkantaitė, Laurynas Luotė, Paulius Kavoliūnas, Ramunė Degutytė, Kristupas Biržietis.

Rekomenduojamas amžius – N-7

Spektaklio trukmė – 75 min.

Daugiau informacijos čia

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content