Pradžia
Lt En

„Tėvų susirinkimas” / „Open Space” (Sakartvelas) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Klaipėdos dramos teatras

Kviečiame birželio 8 d. 18.30 val. į spektaklį „Tėvų susirinkimas” / „Open Space” (Sakartvelas) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“.

Spektaklis gruzinų kalba su lietuviškais ir angliškais titrais

Premjera: 2017 10 04 Režisieriai: Mikheil Charkviani, Davit Khorbaladze

Scenografija Ana Gurgenidze Muzikos autorius Davit Khorbaladze

Vaidina: Mikheil Abramishvili, Nata Bichikashvili, Erekle Getsadze, Nutsa Guchashvili, Gvantsa Enukidze, Nina Lashvili, Lasha-Giorgi Lashkhi, Teona Lezhava, Anano Makharadze, Temo Rekhviashvili, Gigi Rekhviashvili, Irakli Kakabadze, Irakli Sirbilashvili, Mariam Shalikashvili, Tamara Chumashvili, Bichka Cheishvili

Ne dažnai Lietuvoje būna proga pamatyti jauniausios gruzinų menininkų kartos scenos kūrinius. Birželio 8, 9 d. pamatysime kaip tik šios kartos režisierių Mikheilo Charkviani ir Davito Khorbaladzės su trupe „Open Space“ sukurtą spektaklį „Tėvų susirinkimas“. Gruzinų menininkų susivienijimas „Open Space of Experimental Art“ įkurtas 2016 m., svarbiausias jo siekis – plėtoti Gruzijos vizualųjį ir scenos meną. Trupės režisieriai – Mikheilas Charkviani (g. 1990 m) ir Davitas Khorbaladzė (g. 1993 m.). „Tėvų susirinkimas“ – tai antras „Open Space“ spektaklis. Kūrybinės grupės nariai pasakoja apie save ir dalinasi emocine patirtimi su žiūrovais, o žiūrovai, prisimindami savo patirtį, padeda jiems susivokti savyje. Menininkai kviečia kartu pasvarstyti: ką reiškia būti tėvu? Kaip mūsų gyvenimus gali pakeisti koks nors nedidelis dalykas? Kokie reikalavimai galioja aplinkoje, kuri kupina lyčių stereotipų ir kaip aplinka verčia mus keisti mūsų siekius? Koks vyro vaidmuo kalbant apie lyčių lygybę? Ko privalome atsisakyti, kai leidžiame pasauliui riboti savo troškimus ir varžyti mus nusistovėjusiomis normomis?

Birželio 8, 9 d. 18.30 val. „Tėvų susirinkimas“ Klaipėdos dramos teatro Didžiojoje salėje.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/155113748491480/

                                            https://www.facebook.com/events/827604687434173/

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams