Pradžia
Lt En

Trupės „El Nucleo“ (Kolumbija/Prancūzija) naujojo cirko spektaklis „Somos“

Klaipėdos koncertų salė

Rugsėjo 13–20 d. Klaipėdoje vyks XII Tarptautinis menų festivalis „Plartforma“, šiemet įvairiose miesto erdvėse gvildensiantis išsilaisvinimo temą.

 

Išsilaisvinimas – tokia XII Tarptautinio menų festivalio „Plartforma“ tema. Anot festivalio organizatorių, tema padiktuota pasaulyje vykstančių geopolitinių procesų, o galbūt kiekvieno iš mūsų nuolatinės vidaus kovos ir ieškojimų. Būtent apie tai kalba kūrėjai naujojo cirko, performanso ar šiuolaikinio šokio projektuose.  

 

Festivalio atidarymui – naujojo cirko akrobatika

Rugsėjo 13 d., 20 val. trupės „El Nucleo“ (Kolumbija/Prancūzija) naujojo cirko spektaklis „Somos“, Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36). 70 min.

 

Šiųmetinį festivalį atidarys klaipėdiečiams jau pažįstamos trupės „El Nucleo“ (Kolumbija/ Prancūzija) naujojo cirko spektaklis „Somos“ (iš ispanų kalbos „Esame“).

„Šiandien gyvename susiskaldžiusiame pasaulyje, kuriame kiekvienas iš mūsų bando sustiprinti ar net įtvirtinti savo tapatybę, kad pateisintų savo egzistavimą. Pasaulyje, kuriame žodis „laisvė“ reiškia skirtingus dalykus, priklausomai nuo to, ar esame gimę Paryžiuje, Kabule ar Bogotoje“, - sako spektaklio autoriai ir atlikėjai Wilmer Marquez ir Edward Aleman.

Kartu su kolegomis ir vaikystės draugais akrobatai kviečia į spektaklį Klaipėdos koncertų salėje apie mūsų santykius, pasitikėjimą vienas kitu ir net metaforišką egzistencijos klausimą.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams