Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2024 Birželio22 d.
18.30 - 21.30
2024 Birželio22 d.
18.30 - 21.30
Klaipėdos vasaros estrada

Grandiozinis Vaido Baumilos šou po atviru dangumi pajūryje „Vasarvidžio naktis“.
Vasaros lygiadienis – tai vienintelis laikas metuose, kai ribos tarp svajonės ir realybės trumpam išnyksta ir beveik viskas pasidaro įmanoma. Šis laikas ne atsitiktinai pasirinktas didžiausiam Vaido Baumilos šou po atviru dangumi „Vasarvidžio naktis“, kuris išsiskirs dėmesiu estetikai ir atmosferai, netikėtomis staigmenomis ir paslaptingumu.
„Vasarvidžio naktis“ – tai daugiau nei koncertas. Tai išskirtinė galimybė vieną kartą metuose sudalyvauti tikroje vaizduotės ir saviraiškos puotoje. Jau super hitais tapusios dainos ir dar negirdėtos V. Baumilos kompozicijos skambės miškų apsuptyje, vienoje didžiausių ir gražiausių koncertinių erdvių Lietuvoje – Klaipėdos Vasaros estradoje. Jūra, miškas, vieta tarp miesto ir gamtos – vienai nakčiai Klaipėdos Vasaros estrada taps grandiozinio pasirodymo erdve, kurioje elfai, faunai, fėjos ir kitos mitinės būtybės susitiks su reiveriais ir geros lietuviškos muzikos mylėtojais.
Stebuklingos nakties balsu ir vedliu tapsiantis Vaidas Baumila žada išskirtinio meninio lygio šou ir kviečia klausytojus tąnakt tapti ne tik stebėtojais, bet kūrėjais, kurie patys renkasi savo vaidmenį. Tąnakt kiekvienas galės pasirinkti kuo būti.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~ 3 val. (be pertraukos)
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos netaikomos
Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Informacija: tel. +370 605 92848; info@forsevent.com

Organizatorius – Fors event UAB, Pylimo g. 9-1, Vilnius

Daugiau informacijos čia

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading