Pradžia
Lt En

Renginių naujienos

2024 Birželio25 d.
16.00 - 19.00
2024 Birželio25 d.
16.00 - 19.00
Atgimimo aikštė

Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. Jai paminėti visą savaitę, birželio 25 – 29 dienomis, Lietuvoje vyksta vaikų globos savaitės renginiai, kurių metu visuomenei pasakojama apie vaiko globos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ir jau užaugintus vaikus. Šių metų simbolis – sparnai. Jie simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę asmeniniam žmogaus augimui. Vaikų globos savaitės metu kiekvienoje savivaldybėje bus eksponuojami įvairūs sparnų objektai, šalia kurių bus galima fotografuotis, vyks įvairūs užsiėmimai, akcijos pokalbiai.
Pagrindinis mūsų siekis – užtikrinti kiekvienam vaikui, netekusiam savo šeimos, saugią vaikystę, atrasti šeimą, kuri priimtų jį į savo namus ir „užaugintų sparnus“.

BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius birželio 25 d. nuo 16.00 val. iki 19.00 val. susitikti Atgimimo aikštėje, kur vyks Vaikų globos savaitės atidarymo šventė.

Renginio dalyvius pakvies „pasimatuoti sparnus“ bei pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno žmogaus gyvenimą ir augina jį, kaip asmenybę. Kasdien Lietuvoje 6 vaikams, netekusiems tėvų globos, reikalingi budintys globotojai arba globėjai, todėl renginio dalyviams priminsime apie galimybę tiems vaikams „užauginti sparnus“.

Žuvėdrų sparnais papuoštoje aikštėje renginio svečių lauks šypsenos, gera nuotaika, žaidimai, atrakcionai, loterija, prizai bei kita edukacinė veikla. Šventės dalyviai galės įsiamžinti prie žuvėdrų fone įrengtos Globos centro foto sienelės.

Daugiau informacijos čia

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading