Pradžia
Lt En

XI-ieji Pož(i)eminiai skaitymai kviečia susiburti po scena

Žvejų rūmai

Pož(i)eminiai skaitymai – tradicinis, nuo 2010 m. organizuojamas literatūrinis renginys, kasmet nukeliantis į kitą požemių erdvę (bažnyčios kriptą, rūmų, dvaro, forto ar kito statinio rūsius) ir sutraukiantis talentingus skirtingų kartų poetus bei prozininkus. Šįmet pirmąkart renginys vyks Klaipėdoje gegužės 5 d. 17 val., po kultūros centro Žvejų rūmų scena, scenos sukimo mechanizmo rate.

1982 m. statytas, anuomet vienas moderniausių Baltijos šalyse kultūros centras Žvejų rūmai netolimoje ateityje laukia rekonstrukcijos, tad skaitymai ne tik pakvies susipažinti su šio pastato permaininga istorija, bet ir prieš renginį planuojamoje ekskursijoje pasižvalgyti po mažiau viešas jo vietas, pavaikščioti užkulisiais ir rūsiais. Anksčiau scenai sukti skirto rato, kuris dabar dėl saugumo atjungtas, viduryje skirtingų kartų rašytojai dalinsis naujausiais eilėraščiais ir prozos kūrinių ištraukomis.

Renginyje dalyvaus rašytojai Gintaras Grajauskas, Dainius Gintalas, Eglė Frank, Linas Daugėla, Austėja Jakas, Dominykas Matulionis, Elena Karnauskaitė, Kristina Tamulevičiūtė, Rolandas Rastauskas ir iš Prancūzijos specialiai į skaitymus atvyksianti poetė Anabelle Verhaeghe. Muzikinę atmosferą kurs kompozitorius Andrius Šiurys (elektronika) ir Gregory Horoneko (saksofonas). Erdvę paruošti padės režisierius Donatas Savickis, o renginio eiga rūpinsis skaitymų organizatorius Saulius Vasiliauskas.

Į skaitymus kviečia asociacija „Slinktys“, skaitymų įgyvendinimą remia Klaipėdos miesto savivaldybė, renginį skleisti padeda Klaipėdos Imanuelio Kanto viešoji biblioteka. Dalyvavimas renginyje nemokamas. Daugiau informacijos ieškokite

www.facebook.com/poskaitymai arba el. paštu poskaitymai@gmail.com

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content