Pradžia
Lt En

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“

Klaipėdos koncertų salė

Gegužės 17 d., 12.00 ir 18.30 val.

Koncertas visai šeimai

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“ Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas  Bačkus

Evelina Šimelionė (režisierė ir aktorė)

Gytis Šimelionis (aktorius)

Laima  Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)

Dalyvauja Livija Krivickaitė,  Samanta Juciūtė, Aleksas Šeputis, Martynas Jackus, Meda Bertulytė, Gabrielė Stravinskaitė ir Ieva Kazlauskaitė

Programa: Muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais (Ievos Budriūnaitės aranžuotė, Evelinos Šimelionės lietuviškas tekstas)

 

Miuziklas, kurio dainas mintinai moka visi šio žanro gerbėjai.

Kūrinys, jau beveik 60 metų neprarandantis savo populiarumo.

Tai tikrais įvykiais paremta istorija, jaudinanti  skirtingų kartų žmones visame pasaulyje.

Tai – „Muzikos garsai“, visiems puikiai žinomas ir visų mėgstamas miuziklas, kurio pagrindu pastatytas muzikinis filmas tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje.

Jis ir įkvėpė  KKS edukacinio projekto visai šeimai „Žaismingos muzikos garsų orkestras“ tęsinį. Smagią muzikinę-teatrinę improvizaciją minėto miuziklo temomis scenoje kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Lozdovskaja, Gytis Šimelionis, būsimoji aktorė Livija Krivickaitė ir dainuojantys vaikai iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos bei lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“. Jiems akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras.

Kartais užmirštame būti geri, ypač tiems, kurie yra šalia. Pamirštame, kad reikia šypsotis vieni kitiems, branginti vienas kitą ir dažniau būti visiems kartu. O muzika gali dar labiau mus suartinti. Klausykimės muzikos, dainuokime, suaugusieji, kartu su vaikais ir šypsokimės! 

Bilietai: 6 Eur. Taikomos nuolaidos

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams