Skip to content
Pradžia
Lt En De Ru

„Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis“

Paryžiaus Komunos gatvė 16A, Klaipėda

Jubiliejinis, jau penktus metus Klaipėdoje organizuojamas, ir jau tradicija tapęs „Žmonių su negalia vasaros sporto festivalis” šiemet vyks rugpjūčio 6 dieną (šeštadienį) ir bus dar įvairesnis bei sportiškesnis.

Šiemet festivalis keliasi į naują ir puikiai sutvarkytą erdvę – Klaipėdos futbolo mokyklos stadioną (Paryžiaus Komunos g. 16A).

Planuojamos ne tik įvairios festivalio sporto rungtys, atrakcijos ir gera nuotaika užkrečiančios įvairios veiklos, bet vyks ir Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės bei Lietuvos triračių sporto asociacijos bėgimo su triračiais Lietuvos čempionatas.

„Taigi, visus kviečiame savo kalendoriuose raudonai pasižymėti rugpjūčio 6 dieną ir su gera nuotaika dalyvauti šiame festivalyje. Kviečiame aktyviai įsilieti ne tik klaipėdiečius, bet ir įvairių Lietuvos miestų svečius”, - ragino renginio organizatoriai BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Festivalio dalyvių prašome registruotis iki rugpjūčio 2 d. 17:00 val. el. paštu sportasklaipedos@gmail.com, nurodant dalyvio vardą, pavardę, amžių, miestą arba siunčiant įstaigų patvirtintas komandines paraiškas.

Užsiregistravusiems dalyviams numatomas maitinimas ir atminimo dovanėlės.

Registracija - nemokama.

Visa renginio programa ir informacija čia: https://www.facebook.com/events/1631881397195341 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams