Pradžia
Lt En

„Arlekinas“ dovanoja prancūziško kino vakarus

„Arlekinas“ dovanoja prancūziško kino vakarus

Niūrius ir lietingus rudens vakarus praleisti jaukiai kviečia "Kultūros fabrike" įsikūręs kino teatras "Arlekinas". Daugiau nei du mėnesius kas savaitę klaipėdiečiams nemokamai bus rodomi specialiai atrinkti nekomerciniai prancūzų kino filmai.

Gerą kiną mėgstantys klaipėdiečiai jau žino, kad "Arlekino" repertuarą sudaro įdomūs ir kokybiški, daugiausia nekomerciniai filmai. Kino teatro atstovai kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe ir Prancūzų institutu Lietuvoje dovanoja prancūziškų filmų peržiūras. "Šie filmai yra specialiai atrinkti. Tai geri, kokybiški filmai, kurie žiūrovams suteiks daug gerų emocijų. Šie filmai yra rodyti įvairių festivalių, kino renginių metu ir sulaukė daug gerų atsiliepimų. Kviečiu ir klaipėdiečius įvertinti šiuos filmus", - sakė kino teatro "Arlekinas" vadovas Vytautas Jurevičius.

Pasak jo, prancūzų kinas yra jautrus, romantiškas, estetiškas, stilingas, jame daug subtilaus, intelektualaus humoro, įdomių gyvenimiškų istorijų, kuriose kiekvienas žiūrovas gali atpažinti save.

"Žinoma, prancūzų kinui būdingas jausmingumas. Visi šie atrinkti nekomerciniai filmai yra kupini jausmų ir gerų emocijų. Jie skirti žmonėms, kurie pasiilgo romantikos ir šilumos. Pasikvieskite kartu antrąją pusę, tėvus, senelius, o gal seniai matytą draugę ar draugą jaukiai praleisti vakarą kino teatre nemokamuose kino seansuose", - kviečia V. Jurevičius.

Kino teatras vietų į nemokamus seansus nerezervuoja - siūloma ateiti anksčiau prieš seansą ir užsiimti vietas. Nemokamų filmų programoje gali būti pasikeitimų - sekite informaciją apie repertuarą "Facebook" puslapyje @kinasArleKinas.

Arlekinas" kviečia nemokamai pasižiūrėti šiuos filmus

  • Spalio 6 d. 13 val. "Nematomas herojus" (dubl. liet., animacija, nuotykių)

Policijos leitenantas Aleksas prikaustytas prie ligoninės lovos ir negali nieko padaryti, kai paslaptingas nusikaltėlis "sulopytu“" veidu grasina sumalti milijoninį miestą į miltus. Laimei, likimas policininkui atsiunčia mažąjį Leo.

  • Spalio 10 d. 20 val. "Atvira moteris Lulu" (liet. subt., komiška drama)

Po nesėkmingo darbo pokalbio Lulu nebegrįžta namo pas vyrą ir tris vaikus. Nieko neapgalvojusi, ji išnyksta kelioms dienoms viena, pajūryje, kur gali mėgautis laisve, be jokių planų ar kaltės jausmo.

  • Spalio 17 d. 20 val. "Džiunglių įstatymas" (liet. subt., komedija)

Standartizacijos ministerijoje praktiką atliekantis Markas Šatenis išsiunčiamas į Prancūzijos Gvinėją pritaikyti europietiškuosius standartus steigiant Gvinėjos sniegynus.

  • Spalio 31 d. 20 val. "Tobulas vyras" (liet. subt., romantinė drama)

Abelis – tobulas vyras ir patikimas draugas, kurį po dešimties išsiskyrimo metų su Mariana, buvusia mergina, likimas suvedė jos vyro, Polio, laidotuvėse.

  • Lapkričio 7 d. 20 val. "Sėjėjas" (liet. subt., romantinė drama)

1852 metais, po valstybinio perversmo prasidėjus represijoms, visi šio kaimo vyrai suimami. Kaimo moterys, praradusios viltį, jog vyrai sugrįš, susitaria – pasirodžius bent vienam vyriškiui, jis turės priklausyti visoms.

  • Lapkričio 14 d. 20 val. "(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės" (liet. subt., komedija)

Buržua katalikų Klodo ir Marijos Vernelių šeima turi viską, apie ką galima svajoti. Gyvenimas būtų beveik pasakiškas, jei tik trys jų dukterys nebūtų ištekėjusios už skirtingų religijų ir kilmės vyrų.

  • Lapkričio 21 d. 20 val. „Kriaušių pyragėliai su levandomis“ (liet. subt., romantinis)

Du vaikus auginanti Luiza stengiasi išsaugoti vyro paliktą vaismedžių verslą, tačiau bankas gviešiasi atimti namus. Kai ji netyčia automobiliu partrenkia iš niekur išdygusį Pjerą, rodos, blogiau būti jau nebegali.

  • Lapkričio 28 d. 20 val. "Beatričės bučinys" (liet. subt., drama)

Idiliškame Klerės gyvenime viskas sudėliota į vietas: mylimas akušerės darbas, mediciną studijuojantis sūnus ir sodas su nameliu prie Paryžiaus. Tačiau vieną dieną į jos ramybės salelę įsiveržia pamotė Beatričė.

  • Gruodžio 5 d. 20 val. "Baseino valdovai" (liet. subt., komedija)

Vidutinio amžiaus krizę išgyvenantys vyrai sukuria pirmą sinchroninio plaukimo grupę ir leidžiasi į nuotykį, padėsiantį atrasti gyvenimo tikslą.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams