Pradžia
Lt En

Konteinerių aikštelės priskiriamos atliekų turėtojams

1
Konteinerių aikštelės priskiriamos atliekų turėtojams

Informuojame, kad vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 12 d. sprendimu Nr. T2-93 „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. T2-185 „Dėl Klaipėdos miesto tvarkymo ir švaros taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“ yra rengiamas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2010 m. lapkričio 12 d. įsakymo Nr. AD-2011 „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir aikštelių išdėstymo schemos patvirtinimo“ pakeitimas. Pakeitimo esmė: nustatyti mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir aikštelių priskyrimą atliekų turėtojams.

2019 m. balandžio 12 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T2-93 Taisyklėse  buvo išplėstas  Faktiškai naudojamos teritorijos apibrėžimas.

Faktiškai naudojama teritorija – pagal teritorijų planavimo dokumentą prie pastato ar jų grupės suplanuotas žemės sklypas, bet neįregistruotas Nekilnojamojo turto registre arba, jeigu pagal teritorijų planavimo dokumentą prie pastato ar jų grupės nesuplanuotas žemės sklypas, teritorija iki įstatymų nustatyta tvarka suformuoto gretimo sklypo ar faktiškai naudojamos teritorijos, bet ne daugiau kaip 50 metrų nuo pastatų išorinių atitvarų, arba kitu teisėtu pagrindu faktiškai naudojama teritorija. Faktiškai naudojamai teritorijai taip pat priskiriama mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir jų aikštelių užimama teritorija ir teritorija 3 metrų spinduliu aplink konteinerių stovėjimo vietas ir jų aikšteles. Mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir aikštelių priskyrimą atliekų turėtojams nustato Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Susipažinti su mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir aikštelių sąrašais galima nuo 2019 m. gegužės 13 d. iki gegužės 19 d. (imtinai) Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos interneto svetainėje.

Pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir aikštelių sąrašų galima el. paštu dokumentai@klaipeda.lt arba savivaldybės adresu (Liepų g. 11, 91502 Klaipėda) iki gegužės 19 d.

Visuomenė, teikdama pasiūlymus, turi nurodyti:

 • fiziniai asmenys – nurodyti vardą, pavardę ir adresą pagal deklaruotą gyvenamąją vietą; nurodyti pasiūlymo teikimo datą, pasiūlymo esmę (pasiūlymas turi būti aiškus ir suprantamas); raštu pateiktas pasiūlymas turi būti pasirašytas;
 • juridiniai asmenys – nurodyti teikiančiojo asmens vardą, pavardę ir juridinio asmens pavadinimą bei buveinės adresą; nurodyti pasiūlymo teikimo datą, pasiūlymo esmę (pasiūlymas turi būti aiškus ir suprantamas); raštu pateiktas pasiūlymas turi būti pasirašytas.

Mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir aikštelių sąrašai:

 1. Girulių Kalno gyvenamasis rajonas
 2. Melnragės miškų gyvenamasis rajonas
 3. Girulių pakalnės gyvenamasis rajonas
 4. Antrosios Melnragės gyvenamasis rajonas
 5. Pirmosios Melnragės gyvenamasis rajonas
 6. Mažojo Tauralaukio gyvenamasis rajonas
 7. Virkučių gyvenamasis rajonas
 8. Miestiečių laukų gyvenamasis rajonas
 9. Mažojo kaimelio gyvenamasis rajonas
 10. Miško gyvenamasis rajonas
 11. Vynerio promenados gyvenamasis rajonas
 12. Universiteto gyvenamasis rajonas
 13. Parko gyvenamasis rajonas

 

Informuojame, kad kitų gyvenamųjų rajonų mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių stovėjimo vietų ir aikštelių priskyrimo atliekų turėtojams sąrašai dar rengiami. Konteinerių stovėjimo vietas galima matyti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos interneto svetainėje, virtualiame Klaipėdos miesto žemėlapyje, paspaudus atliekų konteineriai (varnelę): http://klaipeda.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=88a5514e62b0432fa885c5000dc24ad0 Paspaudus žemėlapyje ant konteinerio simbolio galima pamatyti kam jis priskirtas.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams