Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Socialinės paramos taryba

Socialinės paramos taryba sudaroma prie Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos, siekiant užtikrinti visuomenės narių dalyvavimą socialinės paramos politikos formavimo procese. Socialinės paramos taryba yra visuomeninė patariamoji ir konsultacinė institucija, padedanti formuoti savivaldybės socialinės paramos politiką.

Tarybos nuostatai

Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2008 m. Lapkričio 27 d. Sprendimo nr. T2-403 „dėl socialinės paramos tarybos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo.


Tarybos nariai:

Eil. nr. 

Socialinės paramos tarybos narių vardas, pavardė

Elektroninio pašto adresas

Telefono numeris

1.

Saulius Liekis

 liekiss@gmail.com

8 681 132 22

2.

Janina Tulabienė, pavaduotoja

janina.tulabiene@gmail.com Klaipviltis@gmail.com 8 652 013 51

3.

Kazys Bagdonas

kazys.bagdonas@klaipeda.lt  8 670 97734

4.

                               Evelina Gulijeva  evelina.gulijeva@gmail.com   8 678 40806

5.

Alma Kontrimaitė 

direktorius@nakvynesnamai.lt 8 603 12229

6.

Vida Ričkienė

vida@slauganamie.lt,   8 606 921 64

7.

Jolanta Skrabulienė

jskrabuliene@gmail.com  8 650 27094

8.

Diana Stankaitienė

diana.stankaitiene@klaipedaspc.lt   

8 46 311 185

9. Oksana Šulskienė

oksana.sulskiene@klaipeda.lt

8 46 396312

 

Tarybos pirmininkas - Saulius Liekis, tel. 8 681 132 22, el. p. liekiss@gmail.com 

Tarybos sekretorė -Jurgita Šekštėnienė, tel. (8 46) 39 63 02, el. p. Jurgita.Seksteniene@klaipeda.lt


Darbotvarkė   


Posėdžių protokolai

  2013 m. 

2013 01 14     

2013 02 04                                                         

2013 03 22

2013 10 23

2013 12 04

2014 m.   

 2014 01 22   

2014-02-19     

2015 m. 

2015-11-12 

2016 m. 

2016-04-29 

2017 m.  

2017-03-15 

2017-09-25 

2017-11-10

2018 m. 

2018-05-29

2018-10-23

2019 m.

2019 07 25 

2019 10 18

2020 m.

2020 09 21

2020 11 18

2021 m.

2021 02 19

2021 05 31

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams