Pradžia
Lt En

Socialinės paramos taryba

Socialinės paramos taryba sudaroma prie Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos, siekiant užtikrinti visuomenės narių dalyvavimą socialinės paramos politikos formavimo procese. Socialinės paramos taryba yra visuomeninė patariamoji ir konsultacinė institucija, padedanti formuoti savivaldybės socialinės paramos politiką.

Tarybos nuostatai


Tarybos nariai:

Eil. nr. 

Socialinės paramos tarybos narių vardas, pavardė

Elektroninio pašto adresas

Telefono numeris

1.

Saulius Liekis

 liekiss@gmail.com

8 681 132 22

2.

Janina Tulabienė, pavaduotoja

janina.tulabiene@gmail.com Klaipviltis@gmail.com 8 652 013 51

3.

Sonata Bagdonienė

Sonata.Bagdoniene@klaipeda.lt (8 46) 39 63 12

4.

Aistė Liupšienė

aiste.liupsiene@gmail.com 8 659 936 57

5.

Greta Račkauskienė 

gerovescentras@gmail.com 8 699 017 25 

6.

Vida Ričkienė

vida@slauganamie.lt,   8 606 921 64

7.

Asta Samoškienė

Asta.Samoskiene@klaipeda.lt (8 46) 39 63 12

8.

Agnė Songailaitė

agne.so@hotmail.com   

(8 46) 34 59 30

9. Jurij Šeršniov

jurij.sersniov@klaipeda.lt

8 600 906 19

 

Saulius Liekis, tel. 8 681 132 22, el. p. liekiss@gmail.com

Tarybos sekretorė - Ieva Krušaitė, tel. (8 46) 39 63 02, el. p. Ieva.Krusaite@klaipeda.lt


Darbotvarkė   2018-05-29


Posėdžių protokolai

  2013 m. 

2013 01 14     

2013 02 04                                                         

2013 03 22

2013 10 23

2013 12 04

2014 m.   

 2014 01 22   

2014-02-19     

2015 m. 

2015-11-12 

2016 m. 

2016-04-29 

2017 m.  

2017-03-15 

2017-09-25 

2017-11-10

2018 m. 

2018-05-29

2018-10-23

2019 m.

2019 07 25


 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams