Pradžia
Lt En

DANĖS–PAJŪRIO išplėstinė seniūnaičių sueiga

Klaipėdos miesto savivaldybės Danės–Pajūrio išplėstinė seniūnaičių sueiga, kontaktiniai duomenys

  1. Rasa Arcišauskienė, Paupių seniūnaitė, el. p. rasa.arc@gmail.com, tel. +370 698 11457
  2. Marius Bagdonavičius, Smiltelės g. seniūnaitis, el. p. smiltelesseniunas@gmail.com, tel. +370 60005204
  3. Regina Baguckienė, asociacijos Paupių bendruomenės deleguota atstovė, el. p. reginabagg@gmail.com, tel. +370 652 66180
  4. Antanas Algimantas Blynas, Bomelio Vitės bendruomenės deleguotas atstovas, el. p. a.blynas@lnab.lt, tel. +370 650 23701
  5. Zita Čekanauskienė, Pamario seniūnaitė, el. p. zzoone@gmail.com, tel. +370 645 32588
  6. Aida Dumbrauskaitė, Luizės seniūnaitė, el. p. luizesbendruomene@gmail.com, tel. +370 675 18803
  7. Linas Gedvilas, Šilojų g. seniūnaitis, el. p. linasglv@outlook.com, tel. +370 606 12252
  8. Antanas Gimbutas, Dviračių treko seniūnaitis, el. p. gimbutas@gmail.com, tel. +370 688 11568
  9. Danutė Izvekovienė, Danės g. seniūnaitė, el. p. danuteizvekoviene@gmail.com , tel. +370 675 14723
  10. Aušra Jankauskienė, Strėvos g. seniūnaitė, el. p. ausrajankauskiene@inbox.lt, tel. +370 611 31249

11.Virginija Jurgilevičienė, Universiteto seniūnaitė, el. p. virginija.jurgileviciene@gmail.com , +370 402 4954

  1. Rasa Kasparavičiūtė, Vitės seniūnaitė, el. p. dagerika@gmail.com, tel. +370 610 18410
  2. Eimantas Koševoj, S. Daukanto g. seniūnaitis, el. p. eimantas.k@gmail.com, tel. +370 632 52921
  3. Renaldas Kulikauskas, Senamiesčio seniūnaitis, renaldask0414@gmail.com, tel. +370 616 27432

15.Liudvika Kuzminčiūtė, asociacijos Dangės bendruomenės deleguota atstovė, el. p. dangesbendruomene@gmail.com, tel. +370  69823935

  1. Vilija Malakauskienė, asociacijos Klaipėdos Miško kvartalo bendruomenės deleguota atstovė, el. p. antanas.gimbutas@gmail.com, tel. +370 615 96032
  2. Tomas Meškinis, Bomelio Vitės seniūnaitis, el. p. tomas.meskinis.klaipeda@gmail.com, tel. +370 601 00360
  3. Darius Sadeckas, Gimnazijos seniūnaitis, el. p. darius.sadeckas@gmail.com, tel. +370 630 89808
  4. Ruslan Schneiderat, asociacijos Vitės bendruomenės deleguotas atstovas, el. p. restlietuva@gmail.com, tel. +370 688 44919
  5. Artur Truš, Saulutės seniūnaitis, el. p. arturtrus@gmail.com, tel. +370 617 12422
  6. Mindaugas Tvysa, Pingvinuko seniūnaitis, el. p. mindaugas.tvysa@gmail.com, tel. +370 675 04310
  7. Alla Zamiatina, asociacijos „Eglės“ seniūnaitijos bendruomenės deleguota atstovė, el. p. egles.bendruomene@gmail.com, tel. +370 616 15189
  8. Simas Zikaras, Tauralaukio seniūnaitis, el. p. simaszikaras@gmail.com, tel. +370 698 19199
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading