Pradžia
Lt En

Tarybos nariai

ALTUCHOVAS Jurandas 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga 
El. p. Jurandas.Altuchovas@klaipeda.lt  
Tel. + 370 670 07500

Privačių interesų deklaracija

BARTININKAS Kęstutis          

Partija „Laisvė ir teisingumas“
El. p. Kestutis.Bartininkas@klaipeda.lt
Privačių interesų deklaracija

BUDINAS Saulius
Liberalų sąjūdis
El. p. Saulius.Budinas@klaipeda.lt
Tel. +370 600 90909
Privačių interesų deklaracija

Visuomeniniai padėjėjai:
Simona Statneckytė
El. p. s.statneckyte@gmail.com
Tel. +370 600 30609
Judita Simonavičiūtė
El. p. simonaviciutejudita@gmail.com 
Tel. +370 616 51425
Artur Truš

El. p. arturtrus@gmail.com
Tel. +370 617 12422
CESIULIS Arvydas

Lietuvos socialdemokratų partija

El. p. Arvydas.Cesiulis@klaipeda.lt 
Tel. +370 671 11811q
Privačių interesų deklaracija

DAMBRAUSKAS Vidmantas

Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai
El. p. Vidmantas.Dambrauskas@klaipeda.lt 
Privačių interesų deklaracija

DIUKIN Aleksej 
Partija „Laisvė ir teisingumas“
El. p. Aleksej.Diukin@klaipeda.lt 
Privačių interesų deklaracija

DOBRANSKIS Andrius 
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
El. p. Andrius.Dobranskis@klaipeda.lt 
Tel. +370 684 60684
Privačių interesų deklaracija

GALINAUSKAS Henrikas
Partija „Laisvė ir teisingumas“
El. p. Henrikas.Galinauskas@klaipeda.lt 
Privačių interesų deklaracija
GRUBLIAUSKAS Vytautas 
Lietuvos socialdemokratų partija  
El. p. Vytautas.Grubliauskas@klaipeda.lt
Tel. +370 698 34998
Privačių interesų deklaracija
IDZELEVIČIUS Romaldas
Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai
El. p. Romaldas.Idzelevicius@klaipeda.lt
Tel. +370 699 52047
Privačių interesų deklaracija
JUOČYS Tomas
Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai
El. p. Tomas.Juocys@klaipeda.lt  
Tel. +370 686 46567
Privačių interesų deklaracija
KAROLIS Vidas
Partija „Laisvė ir teisingumas“
El. p. Vidas.Karolis@klaipeda.lt
Privačių interesų deklaracija
KAVECKIS Aidas
Tėvynes sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. p. Aidas.Kaveckis@klaipeda.lt
Tel. +370 699 97062
Privačių interesų deklaracija

KVEDERIS Edmundas
Liberalų sąjūdis
El. p. Edmundas.Kvederis@klaipeda.lt 
Tel. +370 685 48082
Privačių interesų deklaracija

Visuomeniniai padėjėjai:
Laurynas Gečius
El. p. laurynas.gecius@gmail.com 
Ieva Kazlauskienė
El. p. ieva.kazlauskiene1@gmail.com 
Nijolė Laužikienė
El. p. nijole.lauzikiene@gmail.com 

LIEKIS Saulius
Liberalų sąjūdis
El. p. Saulius.Liekis@klaipeda.lt 
Tel. +370 681 13222
Privačių interesų deklaracija

Visuomeninė padėjėja Aistė Andriulė 
El. p. bielskyte.aiste@gmail.com 

MAŽŪGA Sergej

Partija „Laisvė ir teisingumas“
El. p. Sergej.Mazuga@klaipeda.lt 
Tel. +370 670 35699
Privačių interesų deklaracija

Visuomeninis padėjėjas Kastus Orlenkovičius

PACEVIČIŪTĖ Aušra
Tėvynes sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. p. Ausra.Paceviciute@klaipeda.lt
Tel. +370 698 80215
Privačių interesų deklaracija

PETRAITIS Andrius

Tėvynes sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. p. Andrius.Petraitis@klaipeda.lt
Tel. +370 657 93150
Privačių interesų deklaracija

RADVILA Ugnius
Tėvynes sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. p. Ugnius.Radvila@klaipeda.lt
Tel. +370 686 72202
Privačių interesų deklaracija

Visuomeninis padėjėjas:
Laimonas Bogušas
El. p. laimonasbogusas@gmail.com 
Tel. +370 675 33877

MAKŪNAS Leonas
Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai
El. p. Leonas.Makunas@klaipeda.lt 
Privačių interesų deklaracija

RAZBADAUSKAS Artūras
Tėvynes sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
El. p. Arturas.Razbadauskas@klaipeda.lt
Tel. +370 698 01423
Privačių interesų deklaracija

SAKALAUSKAS Romaldas 
Lietuvos socialdemokratų partija  
El. p. Romaldas.Sakalauskas@klaipeda.lt 
Tel. +370 685 86570
Privačių interesų deklaracija

SKRABULIENĖ Jolanta
Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai
El. p. Jolanta.Skrabuliene@klaipeda.lt
Privačių interesų deklaracija

Visuomeninė padėjėja:
Audra Daujotienė 
El. p. audra.daujotiene@gmail.com
Tel. +370 687 80071

STATKEVIČIUS Audrius

Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai

El. p. Audrius.Statkevicius@klaipeda.lt    
Tel. +370 639 82888
Privačių interesų deklaracija
ŠALTYTĖ-VAISIAUSKĖ Laura

Tėvynes sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

El. p. Laura.Saltyte@klaipeda.lt 
Tel. +370 612 58375
Privačių interesų deklaracija

ŠNIEPIS Algimantas
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
El. p. Algimantas.Sniepis@klaipeda.lt
Tel. +370 670 11418
Privačių interesų deklaracija

TAMOŠAUSKAS Raimondas
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

El. p. Raimondas.Tamosauskas@klaipeda.lt 
Tel. +370 681 19272
Privačių interesų deklaracija

TARAŠKEVIČIUS Rimantas
Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai
El. p. Rimantas.Taraskevicius@klaipeda.lt
Tel. +370 687 40024
Privačių interesų deklaracija
TUMA Arūnas

Politinis komitetas Ištikimi Klaipėdai

El. p. Arunas.Tuma@klaipeda.lt
Tel. +370 612 44477
Privačių interesų deklaracija

Visuomeninis padėjėjas:
Liudvikas Dūda
El. p. Liudvikas.Duda@gmail.com 
Tel. +370 611 35388
MIKA Ramūnas

Partija „Laisvė ir teisingumas“

El. p. Ramunas.Mika@klaipeda.lt
Tel.  +370 632 23200
Privačių interesų deklaracija
ŽVINKLYTĖ Monika
Partija „Laisvė ir teisingumas“
El. p. Monika.Zvinklyte@klaipeda.lt 
Tel. +370 608 09301
Privačių interesų deklaracija
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading