Pradžia
Lt En

Kasmetiniai jaunimo renginiai

Klaipėdos miesto savivaldybės organizuojami kasmetiniai renginiai jauniems žmonėms yra svarbus būdas skatinti jų aktyvumą, susipažinti su jaunimo galimybėmis mieste ir ugdyti lyderystę bei pilietinį įsitraukimą. 

Studijų paroda "Studijų regata" yra vienintelė organizuojama paroda, kuri vyksta pačių aukštųjų mokyklų ir savivaldybės iniciatyva. Šis renginys suteikia jauniems žmonėms puikią galimybę susipažinti su įvairiomis studijų programomis, universitetais ir kolegijomis. Paroda paprastai vyksta Švyturio arenoje, kur gaunama galimybė ne tik gauti informaciją apie įvairias studijas, bet ir tiesiogiai bendrauti su universitetų atstovais, dėstytojais ir studentais. Tai padeda jauniems žmonėms geriau suprasti studijų galimybes, išsiaiškinti klausimus ir įgyti naudingų kontaktų. Studijų parodos metu taip pat pristatomos jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos ir savanorystės galimybės Klaipėdos mieste.

 Kasmetiniai jaunimo apdovanojimai, kurių metu miestas pagerbia labiausiai nusipelnusius ir aktyviausius jaunuolius. Šių apdovanojimų tikslas yra pripažinti jaunų žmonių indėlį į savo bendruomenę, jų pasiekimus ir įnašą į miesto kultūrą, sportą, meno sritį ar kitas sritis. Šis renginys skatina jaunimą siekti aukštų tikslų ir pripažinimo bei padeda sukurti palankią aplinką sėkmingam jų augimui ir vystymuisi. Apdovanojimai skiriami įvairiose kategorijose, pavyzdžiui, jaunimo lyderis, sportininkas,  metų savanoris. Jaunimo apdovanojimus organizuoja Jaunimo reikalų taryba vadovaujantis Jaunimo apdovanojimų nuostatais.

Renginys "Jaunimo savaitė" yra skirtas jaunimui susipažinti su mieste aktyviai veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, ugdyti lyderystę ir domėtis pilietiniu įsitraukimu. Per šią savaitės programą jaunimas gauna galimybę dalyvauti įvairiose veiklose, kurios skatina savanorišką darbą, komandinį bendradarbiavimą ir asmeninį augimą. Tai gali apimti sporto varžybas, kūrybines dirbtuves, seminarus, diskusijas, mokymus ar net socialines akcijas. Šis renginys ne tik padeda jauniems žmonėms suvokti jų veiklos svarbą ir įtaką bendruomenei, bet ir skatina jų pilietinį sąmoningumą bei domėjimąsi socialiniais klausimais.

Visi šie kasmetiniai renginiai jauniems žmonėms yra labai svarbūs, nes jie ne tik suteikia galimybę susipažinti su įvairiomis sritimis ir karjeros pasirinkimo galimybėmis, bet ir skatina jaunimą būti aktyviems visuomenės nariais. Tokie renginiai ugdo jaunuolių lyderystę, įkvėpia juos siekti didesnių tikslų ir prisidėti prie savo bendruomenės gerovės. Be to, šie renginiai sukuria platformą, kurioje jauni žmonės gali dalytis savo patirtimi, įgūdžiais ir idėjomis, kuriomis siekiama formuoti ryžtingą ir atsakingą jaunimo kartą.

Visiems turintiems idėjų dėl šių renginių organizavimo, informaciją gali suteikti Jaunimo reikalų koordinatorė Aistė Valadkienė, aiste.valadkiene@klaipeda.lt , 8 46 936064. 

Renginių akimirkos:

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content