Informuojame, kad nuo birželio 29 d. (pirmadienio) eismui atidaroma Rimkų geležinkelio pervaža. Užbaigus remonto darbus, gyventojai galės vėl naudotis įprastais maršrutais.
Atkreipiame dėmesį, kad taip pat nuo pirmadienio nebelieka galimybės nemokamai naudotis UAB „V. Paulius & Associates“ privačiu keliu, kuris remonto darbų metu buvo laikinai atvertas eismui nuo Dumpių pro įmonę „VPA logistics“ ir Laistus į pietinę miesto dalį, iki Jūrininkų ir Taikos prospekto sankryžos.
Dėkojame gyventojams už kantrybę ir supratingumą remonto darbų laikotarpiu!

