Pradžia
Lt En

Jaunimas susipažino su studijų ir karjeros perspektyvomis

Jaunimas susipažino su studijų ir karjeros perspektyvomis

Šių metų balandžio 8 d. Švyturio arenoje įvyko 9-oji studijų ir karjeros paroda „Studijų regata’22“, kurią kasmet organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos aukštosiomis ir profesinėmis mokyklomis.

„Studijų regata‘22“ tikslas - supažindinti Vakarų Lietuvos regiono mokinius su galimybėmis studijuoti Klaipėdos aukštosiose ir profesinėse mokyklose, taip pat - su Klaipėdos mieste įsikūrusiomis įmonėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis,  išgirsti apie patraukliausias studijų programas. Renginyje dalyvavo 16 aukštųjų ir profesinių mokyklų: Klaipėdos universitetas, LCC universitetas, Klaipėdos valstybinė kolegija, Lietuvos verslo kolegija, Socialinių mokslų kolegija, Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetas, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Generolo Jono  Žemaičio Lietuvos karo akademija, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Klaipėdos turizmo mokykla, Klaipėdos technologijų mokymo centras, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras. Jaunimas turėjo progą susipažinti su 15 uostamiestyje veikiančių įmonių ir nevyriausybinių organizacijų (pavyzdžiui, AB Vakarų laivų gamykla, UAB Neo group, UAB “VMGcorp”, UAB Klaipėdos konteinerių terminalas, Užimtumo tarnyba, UAB “SBA home”, Lietuvos jūrų muziejus, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atviras jaunimo centras, Klaipėdos miesto sveikatos biuras ir kt.).  

Viso renginio metu mokiniai galėjo dalyvauti diskusijose apie aktualiausias studijų Klaipėdos mieste programas. Jose dalyvavo įmonių, aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovai, buvę studentai. Dalyviai dalinosi savo patirtimi apie studijų metus, profesinę karjerą. Renginio metu buvo pristatytos inžinerinių, technologinių, rinkodaros, informacinių technologijų, paslaugų, finansų studijų programos.

Renginys sulaukė didelio susidomėjimo iš viso Vakarų Lietuvos regiono. Studijų galimybėmis Klaipėdoje domėjosi mokiniai iš Plungės, Skuodo, Mažeikių, Kretingos rajonų savivaldybių. Iš viso renginyje dalyvavo apie 2500 jaunų žmonių.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content