Pradžia
Lt En

Klaipėdos atstovai Jaunimo vasaros akademijoje

2023-08-10

Rugpjūčio 7–9 dienomis Kretingos rajono Kėkštų kaime įsikūrusioje sodyboje vyko Jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galime daug!“, į Kretingos rajoną sukvietusi apie 200 jaunimo atstovų iš  19 šalies savivaldybių. Šioje akademijoje tradiciškai dalyvavo 10-ies Klaipėdos miesto jaunuolių komanda su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ atstove bei Klaipėdos miesto jaunimo reikalų koordinatore.

Jaunimo vasaros akademija – tai išskirtinė Žemaitijos regiono jaunimo tradicija, gyvuojanti jau beveik du dešimtmečius. Vasaros akademijos metu jaunuoliai dalyvavo bendrose diskusijose, kūrybinėse dirbtuvėse, darbo grupėse, įvairiose sportinėse rungtyse bei kt. Jaunimo vasaros akademijoje jaunuoliai išbandė save naujose veiklose bei susirado naujų draugų.

Pagrindinė šių metu akademijos tema – jaunuolių įgalinimas. Tad buvo surengta ir speciali „Profesijų biblioteka“, kurioje savo profesijas pristatė policijos, priešgaisrinės, probacijos tarnybų pareigūnai, Kretingos rajono kultūros, turizmo bei kitų sričių atstovai. Taip pat surengtas ir jaunimo susitikimas su politikais, kuriame dalyvavo Kretingos, Klaipėdos, Kelmės, Skuodo, Šilalės bei Plungės rajonų merai ir vicemerai.

Džiaugiamės, kad Klaipėdos jaunuoliai buvo labai aktyvūs ir noriai dalyvavo įvairiose veiklose. Klaipėdiečiai II vietą užėmė ne tik sportinėse žaidynėse, bet ir protmūšyje, kuriame dalyvavo aplinkinių rajonų merai ir vicemerai.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading