Pradžia
Lt En

Klaipėdos jaunimas - tarptautinių projektų dalyviai

Klaipėdos jaunimas - tarptautinių projektų dalyviai

„Cities for YOUth“ yra tarptautinis projektas, kuriame dalyvavo partneriai: Starachowice miestas (Lenkija), Santaremo miestas (Portugalija), Klaipėdos miestas (Lietuva) ir dvi nevyriausybinės organizacijos – IRTEA iš Graikijos ir ACD LaHoya iš Ispanijos.

Projekto metu didelis dėmesys buvo skirtas gerųjų patirčių pasidalinimui tarp partnerių šalių, jaunimo politikos sistemų palyginimui ir jaunimo reikalų tarybų įgūdžių tobulinimui naudojant neformalaus ugdymo metodus.

Pagrindinės projekto veiklos:

3 tarptautiniai projekto partnerių susitikimai dėl projekto koordinavimo, vykę Lenkijoje, Graikijoje ir Portugalijoje, pagrindinės susitikimų temos: jaunimo politika, jaunimo įtraukimas į sprendimų priėmimą. Taip pat vyko susitikimai su miestų savivaldybių atstovais bei nevyriausybinių jaunimo organizacijų atstovais ir kitais sprendimų priėmėjais.

Projekto metu taip pat tobulinti lyderystės įgūdžiai, vyko pažintinis vizitas Klaipėdoje, kuriame pristatytos projekto Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021 veiklos ir gerieji pavyzdžiai.

Daugiau apie projekto metu pasiektus rezultatus galite perskaityti leidiniuose anglų kalba.

Project summary

Blended Mobility. Non-formal Education 101

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content