Pradžia
Lt En

Pažintinis vizitas apie jaunimo politiką Kroatijoje

Pažintinis vizitas apie jaunimo politiką Kroatijoje

Balandžio 22-28 d. Klaipėdos miesto jaunimo reikalų koordinatorė dalyvavo programos Europe Goes Local projekto “Youth policy meets youth work” mokomajame vizite Kroatijoje, Rijekos mieste kartu su kitomis jaunimo reikalų koordinatorėmis iš Molėtų r., Kaišiadorių bei Kauno r.

Vizito metu buvo susipažinta su Kroatijos Rijekos miesto universitetu ir jo vykdoma veikla jaunimo politikos kontekste. Universitetas atlieka daug tyrimų, susijusi su jaunimu, jaunimo politika, jaunimo darbuotojais bei yra jau sukūręs ne vieną jaunimo darbuotojo formalią ugdymo programą.  Taip pat buvo pristatyta Klaipėdos miesto savivaldybės patirtis įgyvendinant jaunimo politiką ir projektą „Klaipėda  - Europos jaunimo sostinė 2021“.

Susipažinta su NVO sektoriaus atstovais, kurie dirba LGBTQ+, jaunimo įtraukimo į sprendimų priėmimą srityse. Apsilankėme Rijekos bibliotekai priklausančiuose ”Vaikų namuose”, kuriuose buvome supažindinti su Savivaldybės vykdomomis programomis jaunimui, pilietinio ugdymo programa.

Lankytasi Pazin, Labin ir Medulin miesteliuose, kurių atstovai pasidalino patirtimi vykdant Erasmus+ programos projektus, jaunimo centro įkūrimo istorija, papasakojo apie Savivaldybės atstovų siekį sukurti jaunimo strategiją, jaunimo reikalų tarybą bei įtraukiant jaunimą į sprendimų priėmimą didinti miestelio patrauklumą jiems. Susipažinta su dalyvaujamuoju biudžetu, netradiciniais, neformaliais metodais dirbant su jaunimu.

Vizitas suteikė galimybė susipažinti su gerosiomis praktikomis įgyvendinant jaunimo politiką. Jo metu gimė įvairios idėjos, kaip būtų galima patobulinti keletą Savivaldybės vykdomų priemonių bei suteikė galimybė susirasti potencialių partnerių ateities projektams.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content