Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Klaipėdiečiai kviečiami nuotaikingai riedėti į vasarą

Klaipėdiečiai kviečiami nuotaikingai riedėti į vasarą

Paskutinį pavasario sekmadienį, gegužės 29 dieną, klaipėdiečiai kviečiami į didžiausią bemotorių transporto priemonių ratuotą festivalį „Riedam į vasarą“. Renginys vyks Klaipėdos vasaros koncertų estradoje.

Šįkart vyks ne tik Klaipėdos MTB varžybos profesionalams ir mėgėjams, įvairios estafečių rungtys, bet ir vasaros užimtumo mugė bei įvairių kitų atrakcijų. Daug veiklos ras ne tik tėveliai ir sporto mėgėjai, bet ir vaikai ar net darželinukai.

Trečius metus Klaipėdoje vyksiančio ir jau tradicija tapusio festivalio organizatoriai šiemet paruošė išskirtinę programą – pavyko pasikviesti garsiąją „GreenTrials“ ekstremalų dviratininkų šou komandą iš Latvijos.

Taip pat bus organizuojamas bemotorinių transporto priemonių – dviračių, paspirtukų, riedučių, riedlenčių ir kt. šventinis važiavimas nuo Vasaros koncertų estrados iki Atgimimo aikštės ir atgal.

„Ar jau ruošiate savo mylimą dviratį, riedučius, paspirtuką ar kitą bemotorę transporto priemonę? Nuplovėte, paglostėte, o gal net papuošėte vėliavėlėmis, balionais ar gėlėmis? Nepamirškite, kad visi visi, maži ir dideli, gausiai renkamės Klaipėdos vasaros estradoje gegužės 29 d. ir 11:00 val. tradiciškai išriedame į miesto gatves parodyti gerą pavyzdį vairuotojams pakeisti automobilį bemotore transporto priemone, paskatinti žmones mažiau teršti gamtą ir žinoma, pasitikti vasarą ir įriedėti į ją aktyviai! Padarykime šiais metais rekordą ir suburkime savo šeimos narius, pakvieskime draugus ir giminaičius, paskatinkime bendradarbius, klasiokus bei grupiokus ir riedėkime į išskirtinai aktyvų ir nuotaikingą paskutinį pavasario sekmadienį Klaipėdos vasaros estradoje!”, - į renginį kviečia renginio organizatoriai Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybė, DSK „Velostreet“, Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams