Pradžia
Lt En

Kvietimas dalyvauti Klaipėdos miesto kvartalų energinio efektyvumo didinimo vizijos galimybių studijos pristatyme

2026-06-25

Liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje vyks Klaipėdos miesto kvartalų energinio efektyvumo didinimo vizijos galimybių studijos pristatymas. Jo metu bus supažindinta su pagrindinėmis studijos išvadomis, numatomomis kryptimis ir siūlomais sprendimais.

Rengiama studija nagrinėja dabartinę miesto kvartalų situaciją – vertinama pastatų būklė, infrastruktūra, energijos vartojimo ypatumai bei aplinkos kokybė.

Dokumente miesto teritorija suskirstyta į atskirus kvartalus ir smulkesnes jų dalis (subkvartalus), siekiant aiškiau planuoti jų atnaujinimą ir nustatyti prioritetines investicijų kryptis. Remiantis atlikta analize, planuojama sudaryti kvartalų atnaujinimo eiliškumą, įvertinti reikalingas priemones.

Energinio efektyvumo didinimas glaudžiai susijęs su gyvenamosios aplinkos gerinimu – t. y. ne tik daugiabučių ar viešųjų pastatų atnaujinimas, taip pat siekiama kartu gerinti požeminės infrastruktūros, viešųjų erdvių būklę ir didinti miesto patrauklumą.

Klaipėdos miesto savivaldybė kviečia gyventojus, pastatų administratorius dalyvauti pristatyme, susipažinti su planuojamais sprendimais ir užduoti rūpimus klausimus.

Tikimasi, kad studijos rezultatai taps pagrindu tolimesniems sprendimams, susijusiems su kvartaline renovacija, investicijų planavimu ir tvaria miesto plėtra.

Pristatymas vyks liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje (Liepų g. 11) III aukšte (Tarybos posėdžių salėje), pradžia – 13.00 val.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading