Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Rekomendacijos dėl komunalinių atliekų tvarkymo karantino metu

Rekomendacijos dėl komunalinių atliekų tvarkymo karantino metu

Aplinkos ministerija informuoja, kad karantino laikotarpiu gyventojai komunalinių atliekų srautą, t. y. tokias buitines atliekas kaip servetėles, tualetinį popierių, apsaugines kaukes ir kitas panašaus pobūdžio atliekas, turi mesti į atskirą maišą. Pripildytas šis maišas turi būti įdedamas į papildomą maišą, sandariai užrišamas ir išmetamas į mišrių komunalinių atliekų konteinerius. Rekomenduojama į papildomą maišą sudėti ir atskirai rūšiuojamas pakuočių (popieriaus, plastiko, metalo) atliekas, jas išmesti į pakuočių atliekų (antrinių žaliavų) surinkimo konteinerius.

Specialias rekomendacijas dėl gyventojų, esančių izoliacijoje, atliekų surinkimo galite rasti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/esantiems-izoliacijoje-specialios-rekomendacijos-del-siuksliu-tvarkymo.

Dezinfekavimo paslaugas atliekančios įmonės po dezinfekavimo (viešojo transporto, daugiabučių laiptinių ir pan.) susidariusias atliekas (šluostes, pirštines, vienkartinius darbo rūbus, respiratorius ir pan.) turi sudėti į atskirus maišus ir jas tvarkyti kaip pavojingąsias atliekas (atliekų kodas 180103*), pagal pavojingųjų atliekų tvarkymo reikalavimus. Pavojingųjų atliekų tvarkytojų sąrašą galima rasti Atliekų tvarkytojų registre https://atvr.aplinka.lt/.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams