Pradžia
Lt En

Statinių administravimo skyrius organizuos balsavimą raštu, dėl daugiabučio namo Sodų g. 5 administratoriaus pasirinkimo

Statinių administravimo skyrius organizuos balsavimą raštu, dėl daugiabučio namo Sodų g. 5...

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Statinių administravimo skyrius nuo 2023-10-09 iki 2023-10-23 organizuos balsavimą raštu, dėl daugiabučio namo Sodų g. 5 administratoriaus pasirinkimo iš Juridinių asmenų, pretenduojančių teikti bendrojo naudojimo objektų administravimo paslaugas, sąrašo.

Balsavimo raštu biuleteniai į namo pašto dėžutes bus patalpinti2023-10-09. Pageidaujantys biuletenius gauti el. paštu, turėtumėte pateikti el. prašymą  balsavimo organizatoriui.

 Patalpų savininkai užpildytus balsavimo raštu biuletenius grąžinti balsavimo organizatoriui gali šiais būdais:

 -  pristatant balsavimo raštu organizatoriui Savivaldybei, į Liepų g.11;

- išsiunčiant paštu adresu Liepų g.11, 91502 Klaipėda, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija; 

- pasirašytą ir nuskenuotą ar nufotografuotą biuletenį, arba užpildytą ir elektroniniu parašu pasirašytą balsavimo raštu biuletenį išsiunčiant el. paštu  daugiabuciubalsavimas@klaipeda.lt.

Balsų skaičiavimo data ir vieta:2023-10-27, 14.00 val. Savivaldybėje adresu Liepų g.11, 128 kabinetas. Balsus skaičiuos balsavimo organizatoriaus sprendimu iš 3 asmenų sudaryta Balsų skaičiavimo komisija, kuri kviečia patalpų savininkų atstovą, išrinktą teisės aktų nustatyta tvarka ar kitą patalpų savininką dalyvauti balsų skaičiavime. Prašymas raštu dėl dalyvavimo komisijoje iki 2023-10-02 turi būti atsiųstas el.p. janina.vauliniene@klaipeda.lt.

 Informaciją apie teisės aktų nustatyta tvarka atrinktus pretendentus administruoti daugiabučius namus galite rasti tinklalapyje: https://www.klaipeda.lt/lt/gyventojams/bustas/119. Detali informacija apie balsavimą bus pateikta Namo butų ir kitų patalpų savininkams  balsavimo raštu biuleteniuose. Pranešimas skelbiamas Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje ir Namo skelbimų lentose.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content